Seçkin Koleji'nde veli etkinlikleri

Özel Seçkin Koleji'nde velilere yönelik açılan Halk oyunları, İngilizce, Voleybol ve Basketbol etkinlikleri devam ediyor.

Seçkin Koleji'nde veli etkinlikleri

Özel Seçkin Koleji'nde velilere yönelik açılan Halk oyunları, İngilizce, Voleybol ve Basketbol etkinlikleri devam ediyor.

Özel Seçkin Koleji öğrencilerin gelişimlerine önem verdiği kadar velilerin kendilerini geliştirmelerine de imkan sağlıyor. Velilerin İngilizce öğrenmesine ve pratik  yapmasına imkan tanıyan etkinlikler velilerin yoğun katılımıyla gerçekleştiriliyor.  Karşılıklı etkin iletişimin sağlanması ve sürdürülmesi için dersleri aktif olarak işleyen Seçkin Koleji İngilizce dil atölyesi, velilere sadece derste değil günlük hayatta da İngilizce kullanmayı amaçlıyor. Öğrenmenin yaşı yoktur diyen veliler hem öğrendiklerini tekrar ediyor hem de yeni bilgiler ediniyorlar. Artık kendilerini İngilizce tanıtabiliyor ve sorular sorabiliyorlar. Evde çocukları ile pratik yapmak için mükemmel bir fırsatı değerlendiriyorlar.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz veli etkinlikleri projesiyle ilgili, "Seçkin Koleji olarak öğrenci ve velilerimizin buluştuğu bir iklim ortamı yaratmayı hedeflemekteyiz. Sosyal, sportif ve kültürel çalışmalara büyük önem veriyoruz. Velilerimizi de bu çalışmalara dahil ederek onların da projelerde aktif rol  almasını amaçlamaktayız. Velilerimizin de destekleriyle yeni proje ve çalışmaları hayata geçireceğiz.Katılımları için velilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

Editör: Turgut Bozgeyik

8 Ocak 2019 (Haber Merkezi) 1079

Yorumlar (0)

Yorum Yaz