Saç ve Cilt Bakımında La Roche

Saç, cilt temizliği ve bakımı için gerekli her türlü ürünün bulunduğu La Roche ürünleri, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir.

Saç ve Cilt Bakımında La Roche

La Roche Hakkında

1975 yılında Fransa’nın La Roche Posay adlı kentinde kurulmuş olan marka yaklaşık olarak 35 yıldır dermokozmetik ürünler üretmektedir. Doktorların hastalarını tedavi etmek için La Roche ürünlerini kullanmaktadır. Fransalı Eczacı Rene Levayer tarafından geliştirilen ürünler tamamen sağlıklı ve doğaldır. Ülkenin La Roche Posay kentinin kasabasında çıkan doğal termal sularının kullanıldığı ürünlerde sıfır alerjik reaksiyon gözlenmektedir. Alerjik bir bulguya rastlanmadığından dolayı en hassas cilde sahip olanlar tarafından dahi gönül rahatlığı içinde kullanılabilir. Zengin ürün yelpazesine sahip olan markayı her cilt tipi güvenerek kullanabilir.

Saç ve Cilt Bakımında La Roche

Saç, cilt temizliği ve bakımı için gerekli her türlü ürünün bulunduğu La Roche ürünleri, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Saç ve cilt bakımının yanında üst düzey kalitede makyaj malzemeleri de üretmektedir. Sektörde dermokozmetik ürünler denildiğinde ilk olarak akla La Roche markası gelmektedir. Ürünlerinin dermatologlar eşliğinde geliştirilmiş olması ürünlerinin kalitesini göstermek için yeterlidir. Çeşitli testlerden geçirilerek dermatologların onayını almış olan ürünler dünya genelinde tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Markada, şampuan, saç bakım kremleri, maskara, yüz ve vücut nemlendiricileri, güneş kremi, fondöten ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. https://www.kozmela.com/la-roche-posay sayfasından bu ürünü inceleyebilirsiniz.

25 Mart 2020 (Haber Merkezi) 1029

Yorumlar (0)

Yorum Yaz