15 yıllık karısının kafasına sıktı!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 15 yıllık karısını öldüren saldırgan kayıplara karıştı.

15 yıllık karısının kafasına sıktı!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 15 yıllık karısını öldüren saldırgan kayıplara karıştı. Genç kadının ablası, "Daha öldüreceğim 2 kişi var" diye bizi tehdit ediyor" diye konuştu.

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde 33 yaşındaki Derya Aslan, 15 yıl önce Sami Aslan ile evlendi. Bu evliliklerinden biri erkek 2 çocukları oldu. Ailesinin anlattığına göre, evliliği boyunca şiddet gören genç kadın zaman zaman boşanmak istese de çocukları için evliliğini sürdürdü. Ancak şiddet sona ermeyince boşanmaya kesin karar veren iki çocuk annesi kadın, yaklaşık 2 ay önce Esenyurt’ta yaşayan ailesinin yanına döndü. Genç kadın, kocasının yanındaki çocuklarını bu süre içinde göremedi.

BAŞINDAN TEK KURŞUN

Otomobiliyle dün akşam eşinin yaşadığı eve gelen 33 yaşındaki Sami Aslan, barışmak istediğini söyledi. Hem konuşmak hem de çocuklarını görmek isteyen kadın, boşanmak istediği eşiyle birlikte evden ayrıldı.

Sami Aslan, eşini boş bir araziye götürerek başından tek kurşunla vurarak öldürdü ve kaçtı.

20 DAKİKA SONRA ARADI

Aslan daha sonra kadının ağabeyini arayarak “Gelin cesedinizi alın” dedi. Büyük şok yaşayan aile durumu polise haber verdi. Polis ekipleri cesedin bulunduğu noktaya giderek incelemelerde bulundu.

30 Temmuz 2020 (Haber Merkezi) 2587

Yorumlar (0)

Yorum Yaz