4 gündür kayıptı, kafası ezilerek öldürülmüş!

Gaziantep'te 4 gündür kayıp olarak her yerde aranan ekskvator operatörü cansız bedeni ormanlık alanda bulundu.

4 gündür kayıptı, kafası ezilerek öldürülmüş!

Gaziantep'te 4 gündür kayıp olarak her yerde aranan ekskvator operatörü cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Operatörün ilk belirlemelere göre kafasının ezilerek öldürüldüğü belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşlerinde ekskvator operatörü olarak çalışan Mesut Oğultekin (33), 4 gün önce çıktığı evine bir daha geri dönmedi. Uzun süre kendisinde haber alınamayan Oğultekin için eşi jandarma ve polise kayıp başvurusunda bulundu.

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Kayıp ilanıdır ÜCRETSİZ Gaziantep, Gaziantep Mesut oğultekin Cumartesi günü akşam 5 den itibaren haber alınamıyor ulaşılamıyor lütfen görenler bilenler 156 jandarmaya ulaşsınlar' görseli olabilir

Güvenlik güçleri ve yakınlarının tüm aramalarına rağmen sonuç alınamadı. Arama çalışmaları devam ederken Jandarma'ya dün akşam saatlerinde bir erkek cesedinin bulunduğu ihbarı ekipleri harekete geçirdi. Geneyik Kırsal Mahallesi ormanlık alanda bulunan ceset üzerinde yapılan inceleme de cesedin Mesut Oğultekin'e ait olduğu belirlendi.

Ekipler tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından talihsiz adamın cansız bedeni otopsi için Gazıantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme yürüten ekipler, olayın cinayet ihtimalini araştırıyor.

 

 

17 Şubat 2021 (Haber Merkezi) 1990

Yorumlar (0)

Yorum Yaz