Anka’nın fidan bağışı kampanyasına destek

Gaziantep Özel Anka Hastanesi, sağlık alanındaki başarısının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor.

Anka’nın fidan bağışı kampanyasına destek

 

Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nin gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla yürüttüğü TEMA Vakfı’na fidan bağışı kampanyasına, hastanede yeni işe başlayan iki personel de, 10 fidan bağışlayarak destekte bulundu.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi, sağlık alanındaki başarısının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor. Hastanenin gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla “Gelecek için bir fidan da sen dik” adı altında başlattığı TEMA Vakfı’na fidan bağışı kampanyası büyük ilgi görüyor. Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde yeni işe başlayan Laborant Ayyuş Demir ve hemşire Cuma Turgay Tekkanat, kampanyaya 10 fidan bağışlayarak katkıda bulundu. Personellere kendi adlarına fidan bağışının yapıldığı belge Gaziantep Özel Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Dr. Av Cengiz Bayram tarafından takdim edildi.

Böyle anlamlı bir kampanyaya dahil oldukları için çok mutlu olduklarını dile getiren Demir ve Tekkanat,” Artık bizim de dikili bir ağacımız var. Buna vesile olan Gaziantep Özel Anka Hastanesi’ne teşekkür ederiz.”diye konuştu

Bu davranışın herkese örnek olmasını dileyen Gaziantep Özel Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Dr. Av Cengiz Bayram da, “TEMA Vakfı’na yapmış oldukları fidan bağışıyla çevre ve gelecek nesillere göstermiş oldukları duyarlılık ve özveriden dolayı  yeni işe başlayan personellere teşekkür etti.

Gelecek nesillere, orman sevgisini aşılamak ve temiz bir yaşam alanı sağlamak adına böyle bir kampanya başlattıklarını dile getiren Dr. Av. Bayram,“ Gaziantep Özel Anka Hastanesi olarak hizmete girdiğimiz günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz. Artık geleneksel hale gelen fidan bağışı kampanyamıza ilgi oldukça fazla. Bu durum da amacımıza ulaştığımız için bizi mutlu ediyor. ”dedi.

Editör: Turgut Bozgeyik

12 Ağustos 2019 (Haber Merkezi) 936

Yorumlar (0)

Yorum Yaz