'Asıl istifa etmesi gereken Hocaoğlu'dur'

Ak Parti İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun iddialarına yanıt verdi.

'Asıl istifa etmesi gereken Hocaoğlu'dur'

Ak Parti İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci, İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun iddialarına yanıt verdi.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu’nun basın toplantısında yaptığı açıklamada, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözlerine tepki gösteren Özkeçeci, şunları söyledi:

"İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Sayın Oğuz Hocaoğlu’na hatırlatmak isterim ki, geçtiğimiz aylarda bir gazete ziyaretinde ‘’seçimlerde başarısız olduklarını halkın beklentilerine cevap veremediklerini’’ vs. gibi sözlerle BAŞARISIZ! bir yönetim anlayışını kabul ettiğini ifade etmişti.

Bugünkü yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına bakılırsa, başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır.

Bakanımızın, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın ve Teşkilatlarımızın  gece gündüz şehrimiz için çalıştığını ve Gazi Şehrimize ‘’nasıl daha iyi hizmet verebiliriz’’ anlayışı içerisinde olduklarını hepimiz bilmekteyiz. ‘’Çamur at, izi kalsın’’ anlayışıyla siyaset yapanların bir arpa boyu yol alamayacakları kesindir.

Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözleri ise ayrı bir vahim durumdur. Yaptığı projelerle halkımızın nezdinde her zaman takdiri toplamış ve alkış almıştır. Asıl istifa etmesi gereken kişi başarısız olduğunu bile bile o koltukta oturan Sayın Oğuz Hocaoğlu'dur.

Yaklaşan kongresi nedeniyle gündemde kalmak için bizleri kendi oyununa alet eden İl Başkanını kınıyor, İYİ Parti seçmenlerinden ise kendi partisine faydası olmayan bu şahsa itibar etmemelerini bildirmek istiyorum."

Editör: Turgut Bozgeyik

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

5 Aralık 2019 (Haber Merkezi) 1975

Yorumlar (0)

Yorum Yaz