Bakan Soylu’ya Trabzon’da protesto

Bakan Soylu Trabzon Havalimanı’nda CHP’liler tarafından “Her şey çok güzel olacak” diye protesto edildi.

Bakan Soylu’ya Trabzon’da protesto

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon Havalimanı’nda CHP’liler tarafından “Her şey çok güzel olacak” diye protesto edildi.

Trabzon’da düzenlenecek bayramlaşmalara katılmak için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu aynı saatte Trabzon’daydı. Bakan Soylu Trabzon Havalimanı’nda CHP’liler tarafından “Her şey çok güzel olacak” diye protesto edildi.

Bir vatandaşın Süleyman Soylu’ya “Akıllı ol Soylu” şeklinde bir çıkışta bulunduğu görüldü. Bunun üzerine Bakan Soylu, vatandaşın olduğu bölüme dönerek “Artislik yapma” dedi. Vatandaş da Bakan Soylu’ya “Artislik yapmıyorum” diye yanıt verdi.

SOYLU'DAN AÇIKLAMA

Yaşananlara dair açıklama yapan Süleyman Soylu, özetle şunları söyledi: 

"Havalimanında indim... 20-25 kişi beni orada karşıladılar. Oradan buraya gelmek üzere hareket etmek üzereydik. CHP adayını bekleyen ekip orada bekliyor. Adım attığımda oradan bir söz geldi. 'Akıllı ol Süleyman Soylu' diye... Ben buraya Selahattin Demirtaş'ın kucağından gelmedim. Ben akıllıyım. Allah şahit size hiçbir yanlışımız olmadı. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu iradaden hiçbir zaman geri adım atmadık. Üzüldüğümü söylemek istiyorum."

İŞTE O ANLAR:

 

(Odatv)

4 Haziran 2019 (Haber Merkezi) 1786

Yorumlar (0)

Yorum Yaz