Başkan Kaplan'dan yeni yıl mesajı

Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı ve Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaplan, yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Kaplan'dan yeni yıl mesajı

Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı ve Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaplan, yeni yıl mesajı yayımladı.

2020'nin her anlamda zorlu bir yıl olduğunu vurgulayan Başkan Kaplan, yeni yıl mesajında; şu ifadeleri kullandı:

"Tüm dünya ve ülkemiz için zorlu bir yıl olan 2020'yi geride bırakarak yeni umutlarla 2021 yılına merhaba diyoruz. Biraz yorgun, biraz hüzünlü ama bir o kadar da gelecekten ümitli olarak karşıladığımız 2021 yılı, inanıyorum ki hayırlara vesile olan yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Paylaşma, dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergileyerek zorlu günlerde birbirimize destek olduğumuz 2020 yılından önemli dersler çıkararak 2021 yılına giriyoruz. İnşallah yeni yılda çok daha verimli, yoğun çalışmalarda bulunacak, Gaziantep Polisgücü olarak tekrar yeni başarılara imza atacağız.  Her yeni yıl bir umuttur ve geleceğe dair temiz bir sayfadır. Biz de bu yeni yılda kendimizi yenileyerek, geliştirerek, vatandaşımıza hizmetin en güzelini getirme adına durmadan çalışacağız. Şehrimizi spor alanında daha başarılı temsil etmeye devam edeceğiz.  Bu duygu ve düşüncelerle Rabbim'den, 2021 yılının hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Aziz milletimiz başta olmak üzere tüm İslam Âlemi ve dünya için sağlık, huzur ve barış dolu bir sene olmasını temenni ediyor, tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutluyorum"

Editör: Turgut Bozgeyik

30 Aralık 2020 (Haber Merkezi) 1313

Yorumlar (0)

Yorum Yaz