Başkan Kavak seçim vaadini yerine getirdi...

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, seçim vaatleri arasındaki konut projesinde de mutlu sona ulaştı.

Başkan Kavak seçim vaadini yerine getirdi...

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, seçim vaatleri arasındaki konut projesinde de mutlu sona ulaştı. TOKİ, Nurdağı’na 211 konut inşa edecek. Projenin ihalesinin 29 Aralık 2020’de yapıldığını belirten Başkan Kavak, ‘’Sosyal medyadan emeği geçen herkese teşekkür etti.

NURDAĞI YAŞANABİLİR İLÇE OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

Rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal donatı alanları ve tesislerle günden güne yeni bir vizyona kavuşan Nurdağı’nda TOKİ tarafından yapılacak konutların sevinci yaşanıyor. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, vatandaşlara müjdeyi sosyal medya hesabından verirken, yaşamsal alandaki kaliteyi yükseltmek adına toplu konut alanında da önemli bir projenin hayata geçirileceğini ifade etti.

Resim

SOSYAL MEDYADAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Kavak, toplu konut projesiyle ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

‘’29 Aralık 2020 tarihinde ihale yapıldı. İlçemize TOKİ tarafından yapılacak 211 Konut İnşaatı Projesi’nde emek ve katkılarından dolayı Başta Çevre Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’a Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül’e, Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Uzer’e ,Sayın Mehmet Erdoğan’a, Sayın A.Nejat Koçer’e, Sayın Derya Bakbak’a, Sayın ALİ Şahin’e, Sayın Müslüm Yüksel’e, Sayın M.Sait Kirazoğlu’na, Gaziantep Eski Milletvekilimiz Sayın Şamil Tayyar’a, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e, Gaziantep MHP Milletvekillerimiz Sayın Ali Muhittin Taşdoğan’a ve Sermet Atay’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.’’

Resim

 

 

30 Aralık 2020 (Haber Merkezi) 1157

Yorumlar (0)

Yorum Yaz