Binicilikte şampiyonluk GKV’li Beril Dörtkol’un

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol 1.lik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Binicilikte şampiyonluk GKV’li Beril Dörtkol’un

 

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Adana Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Türkiye Ligi 4. Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol 1.lik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Dört yaşında at sevgisiyle başladığı binicilik sporunu son dört yıldır aldığı profesyonel eğitimle destekleyen Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencisi Beril Dörtkol, Adana Atlı Spor Kulübü Lisansı ile tecrübeli Antrenör Gizem Hatipoğlu eşliğinde uzun süredir devam eden altyapı çalışmaları neticesinde, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Adana Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Türkiye Ligi 4.Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde elde ettiği büyük başarı ile 1.lik kupası alarak spor kariyerine yeni bir başarı ekledi.

Ulusal ve uluslararası şampiyonalara katılmak istiyorum.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokul öğrencisi Beril Dörtkol  düzenlenen  Türkiye Ligi 4. Ayak Resmi müsabakalarında PII kategorisinde yarışmalarına Gaziantep Gazi Atlı Spor kulübünde hazırlandı. Beril Dörtkol katılacağı ulusal ve uluslararası şampiyonalardan birincilik ile dönmeyi hedeflediğini ifade ederek binicilik sporundaki en büyük destekçisi olan ailesine ve antrenörlerine ve GKV ailesine teşekkür etti.

SPORUN BÜTÜN DALLARINI UYGULUYORUZ.

Binicilik şampiyonu Beril Dörtkol’u kutlayan GKV Özel İlkokulu Müdürü Uğur Özeren günün anısına şampiyona kupasını verirken, “Öğrencilerimiz   spor yaparak,  fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyip, sağlıklı olma ve sosyal açıdan güçlenerek daha aktif bir yaşam oluşturuyorlar. Öğrencilerimiz spor yaparak, hedef belirlemenin yanı sıra odaklanma yeteneklerini de artırmaktadır” dedi.

Editör: Turgut Bozgeyik

8 Ocak 2020 (Haber Merkezi) 1134

Yorumlar (0)

Yorum Yaz