Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme!

Anıtkabir ziyareti sırasında Bülent Ersoy'a üniformalı bir subayın şemsiye tutması hakkında fotoğraflar tartışma yarattı.

Bülent Ersoy'un Anıtkabir ziyaretine inceleme!

 

Anıtkabir ziyareti sırasında Bülent Ersoy'a üniformalı bir subayın şemsiye tutması hakkında fotoğraflar tartışma yarattı. Milli Savunma Bakanlığı ise tepkiler üzerine inceleme başlattı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından, Anıtkabir ziyareti sırasında sanatçı Bülent Ersoy'a üniformalı bir subayın şemsiye tutmasıyla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.

Sosyal medyada, Ersoy'un Anıtkabir'i ziyaret ettiği sırada üniformalı bir subayın şemsiye tutarak kendisine eşlik ettiğine ilişkin görüntüler yer aldı.

Söz konusu görüntülerin ardından MSB, Anıtkabir ziyareti sırasında sanatçı Bülent Ersoy'a üniformalı bir subayın şemsiye tutarak eşlik etmesiyle ilgili inceleme başlattı.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un Anıtkabir'i ziyaret ettiği görüntüler sosyal medyaya damga vurdu. Bülent Ersoy'un yağmur altında tekerlekli sandalyeyle gittiği Anıtkabir'de, bir askerin şemsiyeyle kendisine eşlik etmesi tepki topladı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, Anıtkabir ziyaretine tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy, saygı duruşu için ayağa kalktığı görülüyor.

13 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 1405

Yorumlar (0)

Yorum Yaz