Büyükekşi’den yeni yıl mesajı

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Büyükekşi’den yeni yıl mesajı

 

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Büyükekşi mesajında, “Gaziantep Futbol Kulübü olarak 2021 yılına üst üste kazandığımız başarılarla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. 

OLUMSUZLUKLARLA ANILACAK BİR YIL OLDU

2020 yılına salgın, depremler, doğal afetler ve büyük kazaların damga vurduğunu ifade eden Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi mesajında şöyle dedi:

“Pandemi nedeniyle tüm dünya ülkelerinde olumsuzluklarla anılacak bir yılı geride bırakıyoruz. KOVID-19 pandemisi nedeniyle çok değerli canlarımızı kaybettik. Özgürlüklerimiz kısıtlandı. Eğitim, spor ve iş hayatı önemli ölçüde kesintiye uğradı. Şimdi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2021’in pandeminin tamamen sona erdiği, insanların eskisi gibi özgürlüklerine kavuştuğu bir yıl olmasını diliyorum.

TARAFTARSIZ MAÇIN HEYECANI EKSİK KALIYOR

Pandemi nedeniyle maçlar seyircisiz oynanıyor. Ancak, taraftarın alınmadığı, çok kısıtlı seyirci ile oynanan maçlarda futbol coşkusu ve heyecanının eksik kaldığı bir gerçektir. Her zaman söylüyoruz, sahadaki 12. adam olarak gördüğümüz taraftarımız bizim en büyük gücümüzdür. Bu anlamda 2021’in taraftarların yeniden stadyumları doldurduğu, futbol coşkusunun zirveye çıktığı bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 HEDEFİMİZ LİGİ İLK 5’TE TAMAMLAMAK

Dünya 2020 yılında büyük olumsuzlukları yaşarken, Gaziantep FK olarak biz başarılı bir dönemi geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz sezon ilk kez mücadele ettiğimiz Süper Lig’de zirveyi zorlayan bir takım olarak yeni yıla giriyoruz. Hedefimiz, bu sezon Süper Lig’i ilk beş takım içerisinde tamamlayarak Avrupa kupalarında şehrimizi ve ülkemizi temsil etmektir.

BAŞARI EKİP ÇALIŞMASININ ÜRÜNÜDÜR

Gaziantep Futbol Kulübü’nün, Gazianteplilerin gurur duyduğu bir takım haline gelmesi, Sayın Valimiz Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, ilçe belediye başkanlarımız, oda başkanlarımız, birlik başkanlarımız, bütün sivil toplum kuruluşu başkanlarımız başta olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, iş dünyasının ve en önemlisi de Kırmızı-Siyahlı renklere gönül veren taraftarımızın takımına sahip çıkmasının ürünüdür. Bu başarıda emeği geçen şehrimizdeki kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ların yöneticilerine, futbolcularımıza, teknik heyete ve taraftarlarımızı tebrik ediyor, desteklerinin artarak devam etmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle herkesin yeni yılını kutlarken, yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini, tüm dünyada pandeminin bitmesini ve mazlumların gözyaşlarının sona ermesini temenni ediyorum.”

Editör: Turgut Bozgeyik

31 Aralık 2020 (Haber Merkezi) 1435

Yorumlar (0)

Yorum Yaz