CAHİDE’den Atlantik Halı’ya teşekkür

Dr. Av. Cengiz Bayram, sokak hayvanları için kendilerine verdiği destekten dolayı Atlantik Halı’ya teşekkür plaketi verdi.

CAHİDE’den Atlantik Halı’ya teşekkür

 

Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Onursal Başkanı Dr. Av. Cengiz Bayram, sokak hayvanları için kendilerine verdiği destekten dolayı Atlantik Halı’ya teşekkür plaketi verdi.

Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Onursal Başkanı Dr. Av. Cengiz Bayram, CAHİDE Derneği olarak, hayvanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi adına, yerel yönetim, resmi kurumlar, kuruluşlar ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yaparak, çeşitli projeler oluşturuyoruz. Atlantik Halı da sokak hayvanları konusunda bize en büyük desteği veren firmamız. Özellikle kışın barınakta bulunan engelli, yavru canlar için çok fazla halıya ihtiyacımız oluyor. Atlantik Halı yetkilileri bize “ihtiyacınız var mı ?”diye bile sormadan halı parçaları yolluyorlar. Onlara bu düşünceli davranışları için teşekkür etmek istedik.” dedi

Teşekkür plaketini Dr. Av. Bayram’ın elinden alan Atlantik Halı Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaplan ise, CAHİDE Derneği’nin sokak hayvanları için yaptığı çalışmaları takdir ettiklerini belirterek,”Sokak hayvanlarına hep birlikte yardımcı olmak, hepimizin insanlık görevidir. Biraz olsun faydamız oluyorsa ne mutlu bize. “diye konuştu.

Editör: Turgut Bozgeyik

30 Haziran 2020 (Haber Merkezi) 1579

Yorumlar (0)

Yorum Yaz