"Celal Doğan gibi çalışmalıyız"

Gazianteplilerle buluşmalarına devam eden DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

"Celal Doğan gibi çalışmalıyız"

Gazianteplilerle buluşmalarına devam eden DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, “Artan sorunlar karşısında Gaziantep Halkının daveti üzerine kente geldim. Sizlerin isteği üzerine bu göreve talip oldum. O nedenle her biriniz bir Celal Doğan olmalısınız. Her biriniz 40 gün boyunca Celal Doğan gibi çalışmalısınız.” dedi.

DSP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan’a vatandaşların yoğun ilgisi sürüyor. Geçici olarak kullandığı ofisinde vatandaşları ağırlayan Doğan, kentin sorunlarını yakından takip ettiğini söyledi.

Gazianteplilerin seslerine kulak vererek aday olduğunu söyleyen Doğan, Gazianteplileri ‘Halkın ittifakına sahip çıkmaya’ davet etti. Gaziantep’te seçim heyecanı büyük hızla sürüyor. Demokratik Sol Parti (DSP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, seçim çalışmalarının startını geçtiğimiz günlerde Alevi Kültür Dernekleri Gaziantep Şubesi’ne yapmış olduğu ziyaretle vermişti. Kent yönetiminde söz sahibi olan yöneticilerin vatandaşların sorunlarına kulak tıkaması ve Gazianteplilerin isteği üzerine Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Celal Doğan, geçici olarak kullandığı ofisinde Gazianteplileri ağırlıyor. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Doğan, vatandaşlardan Halkın İttifakına sahip çıkmaları yönünde istekte bulundu. Doğan, “Gaziantep’te uzun yıllar milletvekilliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundum. Gaziantep bizim bıraktığımız kent değil. Katlanarak çoğalan sorunlarla boğuşan bir kent haline geldi. Artan sorunlar karşısında Gaziantep Halkının daveti üzerine kente geldim. Sizlerin isteği üzerine bu göreve talip oldum, o nedenle her biriniz bir Celal Doğan olmalısınız. Her biriniz 40 gün boyunca Celal Doğan gibi çalışmalısınız. Gazianteplileri Halkın İttifakına sahip çıkmaya davet ediyorum” diye konuştu.

15 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1946

Yorumlar (0)

Yorum Yaz