Celal Doğan: Hiç kimse merak etmesin

DSP'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Celal Doğan, "Gaziantep’te hiçbir şey bıraktığım yerinde değil. Hiç kimse merak etmesin. Gaziantep kendi küllerinden yeniden doğacaktır." dedi.

Celal Doğan:  Hiç kimse merak etmesin

DSP'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Celal Doğan, halkın kendisine gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirerek, "Gaziantep’te hiçbir şey bıraktığım yerinde değil. Hiç kimse merak etmesin. Gaziantep kendi küllerinden yeniden doğacaktır." dedi.

GAZİANTEPSPOR'UN YERİNDE YELLER ESİYOR

Gaziantep'i bıraktığı gibi bulmadığını ve birlikte yaşam ikliminin kalmadığını vurgulayan Celal Doğan, Gazikent27'ye konuştu. Doğan, "Gazianteplilerin şahsıma olan ilgisini söylemeye gerek yok. Herkesin kafasında bir Celal Doğan imajı var. O imajın ifade biçimi de şehri şehir yapan, Gaziantep’i Gaziantep yapan bir Belediye Başkanı imajı var. İkincisi bir şey, bu şehri Gaziantep’in dışında Türkiye’de temsil edebilen ve itibarını arttıran bir başkan imajı var. Ama bu şehri bıraktığım gibi bulmadım. Gaziantep’te hiçbir şey bıraktığım yerinde değil. Gaziantep’te birlikte yaşam iklimi zayıflamış. Bıraktığım şehirdeki su aynı su değil, hava aynı hava değil, Gaziantepspor’un yerinde yeller esiyor." diye konuştu.

GAZİANTEP KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞACAK

Gaziantepspor'un kapısına kilit vurulduğunu bu durumun içler acısı bir durum olduğunu belirten Doğan, gençlere mesaj gönderdi. Sporseverlere seslenen Doğan, "Gaziantepspor’un kapısına kilit vurulmuş, elektrik suyu kesilmiş, futbolcuların antrenman malzemesi satılmış, kapıya da kilit vurulmuş gidilmiş. Bu takım uluslar arası bir takımdı, Gaziantep’i uluslarası arenada en iyi şekilde temsil etmiş, itibarını yükseltmiş bir Gaziantepspor bırakmıştık. Şu anda Gaziantep’in maalesef böyle bir takımı yok. Ama gençler merak etmesinler. Sporseverler merak etmesinler. Gaziantep kendi küllerinden yeniden doğacaktır." dedi.

HEP BİRLİKTE YENİDEN BAŞARACAĞIZ

Ofisinde ziyaretleri ve tebrikleri kabul eden Celal Doğan, halkın kendisine olan ilgisinden oldukça memnun olduğunu ifade ederek, "Halkımızın ilgisi ve alakası beni oldukça mutlu etti. zaten adaylığımız da bu etkili oldu. İnşallah hep birlikte o özlenen Gaziantep'i yeniden kuracağız. Bir kaç gün içinde saha çalışmalarına başlayarak, vatandaşlarımızla bire bir görüşeceğiz. Gaziantep hak ettiği konuma ve itibara yeniden kavuşacaktır" şeklinde konuştu.

Editör: Turgut Bozgeyik

12 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 3065

Yorumlar (0)

Yorum Yaz