Celal Doğan'dan çarpıcı açıklama

Aylardır adı CHP’den Gaziantep Büyükşehir belediye başkanlığı için konuşulan Celal Doğan, kimseden bu yönde talebi olmadığını, doğmamış çocuğa don biçildiğini söyledi.

Celal Doğan'dan çarpıcı açıklama

Aylardır adı CHP’den Gaziantep Büyükşehir belediye başkanlığı için konuşulan Celal Doğan, kimseden bu yönde talebi olmadığını, doğmamış çocuğa don biçildiğini söyledi.

ŞARK HİZMETİM BİTTİ

Gaziantep27 Gazetesi'nden Meral Kınacılar'a konuşan Doğan, kendisini Gazianteplilerin yanısıra, Şanlıurfalıların da sıkça aradığını belirterek, “Şanlıurfalılar da benim aday olmamı çok istiyor. Oda başkanları arıyor, iş adamları arıyor. Ancak benim şark hizmetim bitti diyorum. Hayırlısı olsun” dedi.  

GAZİANTEP'İN HUZURA İHTİYACI VAR

Gaziantep’in huzur ve adalete ihtiyacı olduğunu belirten Doğan, “Gaziantep ben bıraktığımda huzurlu bir şehirdi. Kurtla kuzu yanyana yayılıyordu bir tek terör olayı olmadı. Bugün Gaziantep’te insanlar birbirine düşman gibi bakıyorlar” diye konuştu.

BENİMLE İLGİLİ BİR BEKLENTİ VAR

Celal Doğan, CHP’den büyükşehir belediye başkanlığı için isminin geçmesiyle ilgili soru üzerine, ”Benim böyle bir talebim yok kimseden. Herkes konuşuyor. Başından beri söylüyorum. Bende bir değişiklik yok. Teklif bana niye gelsin? İstemesem bana niye teklif gelsin. Benim dışımda herkes görüşüyor. Benimle ilgili beklenti var. Hem niye Fatma Hanımdan şikayetçi misiniz?” dedi.

BİZİM DÖNEMİMİZDE HUZUR VARDI

Gaziantep’in çok sorunları olduğunu, halkın huzur ve adalet istediğini söyleyen Doğan, ”Gaziantep halkı bizi niye arıyor? Çünkü bizim zamanımızda huzur vardı, adalet vardı. Şahsımla ilgili değil, demekki yaptıklarımız doğruymuş. Gaziantep’in huzur ve adalete ihtiyacı var. Kenti yönetenler kendisinin işi iyiyse sorun yok diyor. Oysa çok sorun var. Gaziantepsor bir tarihti. Tarih yok edildi göz göre göre. Gaziantep ben bıraktığımda huzurlu bir şehirdi. Huzur vardı. Kurtla kuzu yanyana yayılıyordu bir tek terör olayı olmadı. Bugün Gaziantep’te insanlar birbirine düşman gibi bakıyorlar” diye konuştu.

 

4 Aralık 2018 (Haber Merkezi) 1696

Yorumlar (0)

Yorum Yaz