Davutoğlu, 8 Nisan'da Gaziantep’e geliyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 8 Nisan 2021 Gaziantep’e geliyor.

Davutoğlu, 8 Nisan'da Gaziantep’e geliyor
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 8 Nisan 2021 Gaziantep’e geliyor. Gaziantep’te il başkanlığı hizmet binasının açılışını yapacak olan Davutoğlu bir dizi görüşme ve ziyaretler yaptıktan sonra kent basınıyla bir araya gelecek.
 
ÖZTEKİN PROGRAMI AÇIKLADI
 
Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin, 8 Nisan Perşembe günü Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nu Gaziantep’te ağırlayacaklarını belirterek, il başkanlığının da resmi açılışını yapacaklarını söyledi.  
 
ESNAF ZİYARETİ DE YAPACAK
 
Genel Başkan Davutoğlu’nun  2 günlük Gaziantep programının detaylarına da değinen Başkan Öztekin, ‘’ Genel Başkanımız 8 Nisan’da Gaziantep’te olacak. 14:30’da il binamızın açılışını yapacak. Daha sonra esnaf ziyareti olacak. Saat: 17:30’da ise Gaziantep Sanayi Odası’nı ziyaret edecek. 9 Nisan Cuma günü kahvaltıda kent basını ile buluşacak. Ardından Nizip İlçe Binasının açılışı ve bir dizi ziyaretler için Nizip’e hareket edecektir.’’ dedi.
 
BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILAYACAĞIZ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun her gittiği yerde büyük bir coşkuyla karşılanmasının önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Öztekin, ‘’Bizde aynı coşkuyla genel başkanımızı karşılayıp kentimizde ağırlayacağız. Gelecek Partisi gerek çözüm önerileri gerekse yapıcı ve akılcı duruşuyla iktidarın en büyük adayı olma yolunda ilerliyor. Gaziantep teşkilatı olarak bu uğurda çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ diye konuştu.

5 Nisan 2021 (Haber Merkezi) 1143

Yorumlar (0)

Yorum Yaz