Doktor önce eşini sonra kendini vurdu!

Dr. Burhanettin İzzet Seçkin, tartıştığı aile hekimi eşi Meryem Seçkin'i silahla vurduktan sonra kafasına sıkarak canına kıydı. 

Doktor önce eşini sonra kendini vurdu!

Gaziantep MMT Amerikan Hastanesi dahiliye uzmanı Dr. Burhanettin İzzet Seçkin, tartıştığı aile hekimi eşi Meryem Seçkin'i silahla vurduktan sonra kafasına sıkarak canına kıydı. 

İddiaya göre olay, akşam saatlerinde Dr. Burhanettin İzzet Seçkin'in bağ evinde yaşandı. Gaziantep MMT Amerikan Hastanesi dahiliye uzmanı Dr. Burhanettin İzzet Seçkin ile Batıkent aile sağlığı merkezinde aile hekimi olarak görev yapan eşi Meryem Seçkin arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine doktor önce silahla eşini yaraladı sonra kafasına sıkarak intihar etti.
 
Ayağından vurulan Meryem Seçkin yaralanırken, Dr. Burhanettin İzzet Seçkin, olay yerinde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Burhanettin İzzet Seçkin'in cansız bedeni, savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Eşi tarafından vurulan aile hekiminin tedavisi ise sürüyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 
HASTANEDEN BAŞSAĞLIĞI
 
Bir ‎1 kişi ve ‎şunu diyen bir yazı '‎VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI mmr Gaziantep Özel MMT Amerikan Hastanesi Dahiliye Uzmanımız Uzm. Dr. i.Burhanettin SEÇKİN' kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah't rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. amerikan ררר mmT 1879' bugüne amerikan hastaneteri‎'‎‎ görseli olabilir
  
2 Mayıs 2022 (Haber Merkezi) 1620

Yorumlar (0)

Yorum Yaz