EDHO resmen bitti! Oktay Kaynarca'dan açıklama...

Oyuncu Oktay Kaynarca, Instagram hesabında yaptığı açıklamayla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin bittiğini duyurdu.

EDHO resmen bitti! Oktay Kaynarca'dan açıklama...

Oyuncu Oktay Kaynarca, Instagram hesabında yaptığı açıklamayla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin bittiğini duyurdu. Kaynarca'nın 'son dönem yaşanan olumsuzluklar' vurgusu soru işareti yarattı.

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, kişisel Instagram hesabında dizinin resmen bittiğini açıkladı.

Sözlerine Cengiz Han'ın “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” ifadesini alıntılayarak başlayan Kaynarca, şöyle devam etti:

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim...

Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.

Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…"

31 Ekim 2021 (Haber Merkezi) 1163

Yorumlar (0)

Yorum Yaz