Erdoğan: Senin süren az kaldı, gidicisin...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı'nda konuştu.

Erdoğan: Senin süren az kaldı, gidicisin...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni Üye Programı'nda konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

"Salgın şartları sebebiyle sınırlı bir toplantı yapmak zorunda kaldık. Salgının engellemesi yürüyüşümüzü durduramaz.

'Üye sayımız artıyor, ailemiz büyüyor' sloganıyla yürüttüğümüz bu çalışmanın bereketli bir şekilde neticelendiğini görüyoruz.

Salgınla mücadele kuralları üye çalışmalarında bizi yeni yöntemlere yöneltti. Önümüzdeki süreçte 'TAMAM' diye sloganlaştırdığımız temizlik, maske, mesafe tedbirlerini harfiyen uygulayarak partimize yeni üyeler kazandırma çalışmalarına devam edeceğiz.

Sadece üye sayısı bakımından değil, aynı zamanda temsil kabiliyeti bakımından da açık ara birinci partiyiz.

AK Parti 10.5 milyonu aşkın üyesiyle dünyanın sayılı siyasi hareketlerinden biridir.

Yeni isimlerle, yeni yüzlerle, yeni hizmet erleriyle kadrolarımızı tahkim ederken, tek bir gönüldaşımızı dahi dışarıda bırakmayacağız. Partimize emek vermiş, eskilerin dediği gibi teşkilatın tozunu yutmuş tüm yol arkadaşımızla irtibatımızı güçlendireceğiz.

Hiç kimseyi dışlamadan, kırmadan, dökmeden, hatta varsa kırık kalpleri tamir ederek faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Önce millet, önce memleket diyen Türkiye eksenli hareket eden herkese, elimizi uzatmak durumundayız.

Türkiye olarak aynı anda birden çok cephede mücadele veriyoruz. Sadece sınırlarımız içinde değil, geniş alanda emperyalizmin farklı yüzleriyle muhatap oluyoruz.

Ülkemizi terörle baskıyla ekonomik tetikçileriyle hedef alanların amacı bizi onurlu ve kararlı duruşumuzdan vazgeçirmektir.

S&P kendine çeki düzen ver

Macron senin zaten süren az kaldı. Gidicisin. Ben sana birkaç yıl önce ne demiştim? Bir telefon görüşmemizde, bak tarih bilgin hiç yok, önce tarih öğren demiştim ve Türkiye'ye tarih dersi verme. Biz sizi Cezayir'den tanırız. Bir milyon Cezayirliyi siz öldürdünüz, 800 bin Ruandalıyı siz öldürdünüz. Biz sizi Libya'dan tanırız. Yüz binlerce Libyalıyı siz öldürdünüz.

Ülke ve millet düşmanlarının hedefindeysek doğru yoldayız demektir. Doğru adımlar atarsak ülkemizin önünde yeni kapılar açılacaktır."

 

 

12 Eylül 2020 (Haber Merkezi) 1363

Yorumlar (0)

Yorum Yaz