Fatih Terim’in corona virüsü testi pozitif çıktı

Fatih Terim'in corona virüsü testi pozitif çıktı.

Fatih Terim’in corona virüsü testi pozitif çıktı

Fatih Terim'in corona virüsü testi pozitif çıktı.

Fatih Terim bir paylaşımda bulundu ve corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Terim paylaşımında “Bugün yapılan test sonuçlarına göre corona virüs sonucum pozitif çıkmıştır” ifadelerine yer verdi.

‘ÇOCUKLARIN ELDİVEN GİYMESİ BİR ŞEY İFADE ETMEZ’

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 0-0 berabere kaldıkları Beşiktaş derbisinin ardından açıklamalarda bulunmuş ve maçın ertelenmeyip seyircisiz oynatılmasına tepki göstererek, “Şu top toplayıcı çocukların eldiven giymesi bir şey ifade etmez. Bizim canımız, ailemiz yok mu. Hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz” demişti.

‘SALONDA 67 KİŞİ VAR HEP BERABER KARANTİNAYA GİDERİZ’

Fatih Terim basın toplantısını takip eden gazetecilere yönelik de şu ifadeleri kullanmıştı: “Şu salonda şu anda 67 kişi var. İnşallah futbol aleminde bir şey çıkmaz. Çıkarsa hep beraber karantinaya gideriz. Maalesef böyle bu iş.”

‘HAYATIMIZ SÖZ KONUSU’

Terim basın toplantısındaki eleştirilerine şöyle devam etmişti: “Milyarlar, futbol insan hayatından önemli değil cümlesini, ana haberlerde, spor haberlerinde sürekli konuşuyorlar. Corona virüsü böyle bir şey. Bizi toplumun uyuşturucusu gibi, seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz. Beraberlikten, puan kaybından ayrı konuşuyorum. Ben, Türk futboluna net 50 senemi verdim. Bir grubun temsilcisiyim. Kimseyi kırmak, kimseyi üzmek niyetinde değilim. Ama doğruları da söyleyeceğim tabii ki. Demin de söyledim, bazıları söyleniyor, ben söylüyorum. Sağlığımız söz konusu, hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var, bu bir gerçek. Hepimiz yardımcı olacağız, elimizden ne geliyorsa. Ama hiç bizim hayatımız, oyuncuların hayatı, hatta basın mensupları. 850 kişi akrediteli. Diğer eklerle birlikte 1000 kişi. 1.5 metreden aşağı mesafemiz olmayacaktı hani?”

 

 

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

23 Mart 2020 (Haber Merkezi) 1071

Yorumlar (0)

Yorum Yaz