Gaziantep FK'nın yönetimi dikkat çekiyor

Spor Toto Süper Lig'de bu sene ikinci sezonunu geçiren Gaziantep FK’nin yönetim kurulunda yer alan kentin saygın isimleri gösterdikleri büyük  özverilerle dikkat çekiyorlar.

Gaziantep FK'nın yönetimi dikkat çekiyor

 

Spor Toto Süper Lig'de bu sene ikinci sezonunu geçiren Gaziantep FK’nin yönetim kurulunda yer alan kentin saygın isimleri gösterdikleri büyük  özverilerle dikkat çekiyorlar. Takımlarını hiçbir maçta yalnız bırakmayan Mehmet Büyükekşi Başkanlığında ki Gaziantep FK yönetim kurulu üyeleri taraftarlarında büyük ilgisini görüyor.

Süper ligde büyük bütçelerle kadrolarını yıldız futbolcularla dolduran çok sayıda takımı geride bırakan Kırmızı – Siyahlı kulübün yönetim kurulu üyelerinin özverisi taktir topluyor.

BÜYÜK ÖZVERİLERDE BULUNUYORLAR

Gaziantep Futbol Kulübünü TFF birinci liginde ikinci sezonunu yaşarken gösterdiği performans birçok takımı geride bırakırken kulüp yöneticileri, Gaziantepli taraftarlar, sporcular ve Gaziantep FK ailesi kenetlenerek adım adım ortaya konulan hedeflere doğru başarıyla ilerliyor.

Takımı hiç bir zaman için yalnız bırakmayan Gaziantep F.K yöneticileri antrenmanların yanı sıra hem iç saha hem de deplasmanlarda teknik ekip ve futbolculara destek oluyorlar. Geneli Gaziantep’in ve Türkiye’nin saygın iş adamlarının oluşturduğu Mehmet Büyükekşi başkanlığında ki yönetim kurulu üyeleri yoğun iş programlarını erteleyip kulübün başarısı için özveride bulunuyorlar.

TAKIMI YALNIZ BIRAKMAYAN YÖNETİCİLER AYAKTA ALKIŞLIYORLAR

Bu sezon süper ligin en renkli kulüpleri arasında yer alan Gaziantep F.K şu ana kadar elde ettiği puanlar ile ilk 5 adayları arasında yer alıyor.

Her zaman takımın destekçisi olan Kırmızı – Siyahlı yöneticiler teknik ekip ve futbolcuların başarılarını ayakta alkışlayarak örnek bir davranış sergiliyorlar. Aynı zamanda süper lig kulüpleri içinde de büyük bir saygınlık gören Gaziantep FK yönetimi, yaptıkları özverili çalışmalar ve fedakarlıklarla Gaziantep Futbol Kulübünü kurumsallaşma adına örnek bir seviyeye getirmeyi başardılar.

Editör: Turgut Bozgeyik

23 Mart 2021 (Haber Merkezi) 1222

Yorumlar (0)

Yorum Yaz