Gaziantep'te bıçaklı gasp çetesi çökertildi

Gaziantep'te 2 kişiyi bıçakla yaralayıp telefon ve parasını gasp eden, bir kişinin de tehditle montunu çaldığı iddiasıyla yakalanan 4 şüpheli savcılık sorgularının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

Gaziantep'te bıçaklı gasp çetesi çökertildi

Gaziantep'te 2 kişiyi bıçakla yaralayıp telefon ve parasını gasp eden, bir kişinin de tehditle montunu çaldığı iddiasıyla yakalanan 4 şüpheli savcılık sorgularının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarıldı. Yargılama sonunda mahkeme heyeti; sanıklar M.Ö.K., H.K., U.K. ve O.O.K.'yı tutuklayarak cezaevine gönderdi.

Gaziantep Emniyet müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "02 Aralık 2018 Pazar günü Şahinbey ilçesinde bulunan Oğuzlar ve Esentepe Mahallelerinde meydana gelen iki farklı gasp olayında; 2 şahsı bıçakla yaralayarak cep telefonu ve para gasp eden, ayrıca mağdur bir şahsın da üzerinde bulunan montu gasp ettiği tespit edilen 4 şüpheli şahıs ekiplerimizin yaptığı detaylı araştırma sonucu kıskıvrak yakalandı. Yakalanarak gözaltına alınan 4 şüpheli şahıs Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi." denildi.

Editör: Turgut Bozgeyik

6 Aralık 2018 (Haber Merkezi) 1258

Yorumlar (0)

Yorum Yaz