Gaziantep'te öğrenci yurdunda hırsızlık!

Gaziantep'te, bir öğrenci yurdunda misafir olarak kalan vatandaşın cüzdanını ve dizüstü bilgisayarını çalan şüpheli şahıs tutuklandı.

Gaziantep'te öğrenci yurdunda hırsızlık!

Gaziantep'te, bir öğrenci yurdunda misafir olarak kalan vatandaşın cüzdanını ve dizüstü bilgisayarını çalan şüpheli şahıs, güvenlik kameralarından tespit edilerek yakalandı. Hırsızlık anları kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen şüpheli tutuklandı.

 

 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 15 Temmuz Mahallesi'nde bulunan bir öğrenci yurdunda meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarda, yurtta misafir olarak kalan bir vatandaşın cüzdanını ve dizüstü bilgisayarını çalan şüpheli şahıs güvenlik kameralarından tespit edildi.

Kimliği tespit edilen zanlı, polis ekiplerince yakalanırken hırsızlık anları ise yurdun güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Yapılan işlemlerinin ardından adli mercilerce sevk edilen şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

 

25 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 1387

Yorumlar (0)

Yorum Yaz