Gaziantep'te rezalet görüntü!..

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi’ne ait çöp toplama kamyonu sürücüsü, sokaktaki kadınları izleyerek çöp kamyonunda mastürbasyon yaparken vatandaşlar tarafından görüntülendi. 

Gaziantep'te rezalet görüntü!..

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi’ne ait çöp toplama kamyonu sürücüsü, sokaktaki kadınları izleyerek çöp kamyonunda mastürbasyon yaparken vatandaşlar tarafından görüntülendi.  

Gaziantep'te yeni yayın hayatına başlayan Söz'ün haberine göre, Gaziantep’i ayağa kaldıran ve büyük tepkilere yol açan çirkin olay, iddialara göre Güneş Mahallesi’nde meydana geldi. Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çöp toplama kamyonunda sürücü olarak görev yapan kişi, sokaktaki kadınlara bakarak, kamyonun sürücü mahallinde masturbasyon yaptı. 

Bu sırada olayı fark eden bir vatandaş, cep telefonu kamerasıyla, sürücünün mastürbasyon yapmasını kayda aldı. 

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Çirkin olayın görüntüleri kısa sürede yayıldı ve tepkiler büyüdü. Şahinbey Belediyesi’ne yakın kaynaklar, sürücünün iş akdinin feshedildiğini belirtirken hakkında da Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi.

27 Ekim 2018 (Haber Merkezi) 4427

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Ben 3 yıl önce konteynır yıkama aracında şoför olarak çalışıyordum konteynırları yıkama tabancasıyla yıkattığım için işden atıldım başkan yardımcısı osman durna çıkardı iş kanunun 29 kodundan çıkarıldık tazminat yok ihbar tazminatı yol bir yıllık izin parası yok 29 kod yüz kızartıcî suçmuş bu arkadaşta masturbasyon yapmış bununki han gi kod acaba
İhsan bozgeyik26 Eki 2018 22:15:05
3 yıl önce bende şahinbey temizlik işlerinde konteynır yıkama aracında şofôr olarak çalışıyordum çöp konteynırını yıkama tabancasıyla yıkatîrken yanımîza osman durna başkan yardımcısı yanımıza geldi bizi işten attırdı iş kanunun 29 kodundan çıkarıldık sonradan öğrendik 29 kod yüz kızartıcı suçmuş tazminat yok ihbar tazminatı yok bir yıllık izin parası yok halen iş mahkemesi devam ediyor kurban bayramına bir hafta kala işten attılar bu müslümanlığa sığarmı bu arkadaş mastürbasyon yapıyormuş o hangi kodtan atıldı acaba
İhsan bozgeyik26 Eki 2018 22:06:29