Gazi'ye ‘ayaklarını uzattın’ dayağı!..

Kuzey Irak gazisi Ömür Karaman, Bursa'da gittiği kafede sırf ayaklarını uzattı diye işletme sahipleri tarafından öldüresiye dövüldü.

Gazi'ye ‘ayaklarını uzattın’ dayağı!..
Kuzey Irak gazisi Ömür Karaman, Bursa'da gittiği kafede sırf ayaklarını uzattı diye işletme sahipleri tarafından öldüresiye dövüldü. Yüzde 92 engelli olan gazinin onlarca kişinin saldırısında gözü morardı, dudakları patladı, ayakları ezildi.

Kuzey Irak’da teröristlerin konvoyuna uzaktan kumandalı bombalı saldırı düzenlemesi sonucu vücuduna 34 tane şarapnel parçası isabet eden ve 6 ay yoğun bakımda kalan ardından gördüğü tedaviyle 2 yıl sonra yürümeye başlayan yüzde 92 engelli gazi Ömür Karaman, Gemlik ilçesi kumsaz sahiline gitti. Denizde biraz yüzdükten sonra gözüne çarpan en yakın kafeye dinlenmek için oturdu. Burada ayaklarını da sandalyeye uzatan gaziyi işletmenin sahibi ayaklarını indirmesi konusunda uyardı. Yapılan uyarının ardından gazi olduğunu yüzde 92 engelli olduğunu söylemesine rağmen iş yerinde bulunan onlarca kişinin saldırısına uğradı. Gazi çok sayıda kişinin saldırısı sonucu vücudunun çeşitli yerlerine çok sayıda darbe aldı. Gözü moraran, dudağı patlayan, ayakları ezilen ve sırtına demir çubukla vurulan gazi, ölümden döndü.

 

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

 

14 Ağustos 2019 (Haber Merkezi) 2645

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Baklavanın kilosunu yazınız
Cafer caymaz 14 Ağu 2019 17:39:34