Gökçek'ten Karamollaoğlu için 'ölüm' mesajı!

Covid olan ve hastaneye kaldırılan Temel Karamollaoğlu'na 'bak ölüm bir karış ötede' diye seslenen Melih Gökçek'e tepki yağdı.

Gökçek'ten Karamollaoğlu için 'ölüm' mesajı!

 

Covid olan ve hastaneye kaldırılan Temel Karamollaoğlu'na 'bak ölüm bir karış ötede' diye seslenen Melih Gökçek'e SAADET'ten 'insanlıktan uzak' tepkisi geldi.

Koronaya yakalanan ve tedavisi hastanede devam eden Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu hakkında eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptığı Twitter paylaşımına Parti Sözcüsü Birol Aydın yanıt verdi.

Karamollaoğlu'na "Geçmiş olsun Covit olmuşsun. Bak ölüm bir karış ötede" diye seslenerek bir süre önce Kuran kursları ile ilgili açıklaması ile iktidarın tepkisini çeken CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'le 'haşrolmak isteyip istemeyeceğini' soran Gökçek'e SAADET Sözcüsü Birol Aydın, "Sözlük anlamı 'şirin/sevimli' olan MELİH ismini duyunca, insanların aklına artık 'parsel parsel' ve 'dinozor' sözcüklerinin gelmesine sebep olan 'istifa ettirilmiş' bir belediye başkanının nezaketten, insaftan ve insanlıktan uzak açıklamalarını milletimizin takdirine bırakıyoruz" yanıtını verdi.

Gökçek'e bir tepki de Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş'dan geldi. Kurdaş Twitter'da şunları yazdı:

"Bu da bir başka zavallı! Parsel parsel zavallı.... Buruşturulup çöpe atılmışlık zavallılığı! Hâlâ umudu var; göze girmeye çalışıyor."

HADSİZ MELİH GÖKÇEK HAKKINDA FETÖ SÖYLENTİLERİ AYYUKA ÇIKTI

Melih Gökçek'in FETÖ'ye yardım ve destek yaptığı ileri sürülürken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talebi üzerine istifası alınmıştı. FETÖ'ye geniş çaplı maddi yardım ve destekte bulunduğu belirtilen Melih Gökçek, geçtiğimiz aylarda ise FETÖ ile ilişkisi olduğuna dair derin şüphe ve deliller nedeniyle savcılıkta ifade vermişti.

Ayrıca Melih Gökçek hakkında FETÖ konusunda onca iddia ve makul şüphenin oluşmasına rağmen adli merciler tarafından hala bir işlem başlatılmaması ise ayrı bir tartışma konusu olmaya devam ediyor.

10 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 1322

Yorumlar (0)

Yorum Yaz