Güzellikte son moda 'Tale'

Karataş'ta bulunan TALE Güzellik Merkezi, Gaziantep'te modern güzellik ve estetik uygulamalarının keşfedildiği yolda aranan bir marka olma yolunda...

Güzellikte son moda 'Tale'

Karataş'ta bulunan TALE Güzellik Merkezi, Gaziantep'te modern güzellik ve estetik uygulamalarının keşfedildiği yolda aranan bir marka olmanın yanı sıra alanında seçkin güzellik uzmanlarıyla birlikte güzellik anlayışına yeni bir bakış açısı getirdi.

Tale Güzellik Merkezi, güler yüzlü kadrosu ve yine son teknoloji cihazları ile ilgi odağı haline geldi. Yaptığı başarılı uygulamalar ile adından sıkça söz ettiren TALE, konfordan ödün vermeden güzelliğinize güzellik katıyor.  

UZMAN KADRO, PROFESYONEL HİZMET

Tecrübeli kadrosuyla birlikte müşterilerine en mükemmel hizmeti sunduklarını kaydeden Tale Güzellik Merkezi İşletme Sahibi Müzeyyen Işıklar, "Merkezimizde lazer uygulaması, cilt bakımı, dövme silme gibi pek çok seanslar uygulamaktayız. İlk seanslarda dahi müşterilerimiz gözle görülür sonuçlar elde etmektedir. Hepsi branşında uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz salonumuza Gaziantepli hemserilerimizi bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

ACI HİSSETMEDEN KURTULUN 

Merkezlerinde kullanılan son teknoloji lazer epilasyon cihazlarıyla kişinin acı hissetmediğini belirten Işıklar, "Cihazlarımız, yüksek hızda ve kısa süren seanslara imkan tanıyor. Kullandığımız cihazlar ile acı hissetmeden, kısa sürede sonuç alarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün. Bu yönde müşterilerimizden sürekli olarak olumlu mesajlar alıyoruz" dedi. 

CİLDİMİZ EN DEĞERLİ GİYSİMİZ 

Cilt bakımının aksatılmaması gerektiğine vurgu yapan Işıklar, "Cildimiz en değerli giysimizdir. O nedenle cilt bakımında kullandığımız tüm ürünlerimizi dünya markaları arasından seçiyoruz. Hepsi profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm bayanlarımızı Karataş'ta bulunan Güzellik Merkezimize bekliyoruz" dedi.

11 Aralık 2019 (Haber Merkezi) 1628

Yorumlar (0)

Yorum Yaz