Habertürk, Halk TV ve KRT'yi hedef aldı...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Habertürk, Halk TV ve KRT'yi hedef aldı.

Habertürk, Halk TV ve KRT'yi hedef aldı...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Habertürk, Halk TV ve KRT'yi hedef aldı.

Twitter’dan açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli, “Habertürk, Halk TV, KRT gibi televizyon kanalları aynı tempoyla ve aynı tip konuklarıyla yayınlarına devam etmelerinde yarar vardır. Çünkü onlara bakınca, konuşanların düşüncelerinden ziyade arkalarındaki lekeli zihniyetlerin gerçek niyetleri açığa ve ortaya çıkmaktadır.” diye belirtti.

"CUMHUR İTTİFAKI" ÇIKIŞI

Cumhur İttifakı'nın geleceği ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullanan Bahçeli, "Net olarak açıklıyorum, neye mal olursa olsun Cumhur İttifakı sonuna kadar yaşayacaktır." dedi.

Bahçeli, HDP'nin kapatılması tartışmasıyla ilgili ise, "HDP’nin kapatılmasıyla ilgili görüşümüz berraktır ve öncelikle bir hukuk meselesidir. İnanıyorum ki, hukuk kendi mecrasında en makul ve milli vicdana muvafık çözüm yolunu bulacak ve adalet tesis edilecektir. MHP’ye düşen bir sorumluluk olursa da gereği seve seve yapılacaktır." ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Habertürk TV sunucu Veyis Ateş canlı yayında, Bahçeli'nin medyayı hedef almasıyla ilgili yorum yapmadı. Habertürk, Bahçeli’nin açıklamalarını, Cumhur İttifakı ile ilgili sözleri üzerinden gördü.

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

 

 

14 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 1904

Yorumlar (0)

Yorum Yaz