Hasan Doğan il yönetimine girecek mi?

AK Parti Gaziantep teşkilatı Şahinbey ve Şehitkamil İlçelerinin kongreleri tamamlandı. 

Hasan Doğan il yönetimine girecek mi?

AK Parti Gaziantep teşkilatı Şahinbey ve Şehitkamil İlçelerinin kongreleri tamamlandı. 

AK Parti Gaziantep teşkilatı iki merkez ilçe Şahinbey ve Şehitkamil’in 7. Olağan Kongresi hafta sonu yapıldı. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün katılımıyla düzenlenen Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Kongreleri, korona virüs salgınına karşı ciddi tedbirler eşliğinde yapıldı. Kongreler ile Şahinbey İlçe Başkanlığı için mevcut başkan Hasan Teke, Şehitkamil İlçe Başkanlığı için mevcut başkan Mehmet Yılmaz yeniden seçildi.

Ak Parti Şahinbey İlçe Yönetim Kurulu'nun önceki dönem üyesi Hasan Doğan'ın, yeni dönemde yönetime girmemesi dikkat çekti. Parti tabanında özellikle Barak yöresinde yaptığı çalışmalarla ve vatandaşların sorunlarına ilgisiyle dikkat çeken Hasan Doğan'ın yeni yönetimde yer almaması tepkiyle karşılandı. 

Barak yöresinin sevilen isimlerinden olan Ak Partili Hasan Doğan, Şahinbey ilçesinde ve özellikle yöre insanlarının her türlü sorunu ile ilgilenmesi partili partisiz her kesimin takdirini toplamıştı. Gaziantep ve Barak sevdalısı Doğan, ister Ak Partili olsun ister başka partili hemşehrilerinin tüm sorunlarıyla yakından ilgilenmesiyle biliniyor. Doğan'ın parti gözetmeksizin yaptığı bu başarılı çalışmalar hem parti tabanında hem de kamuoyunda takdir kazanırken, yeni yönetimde yer almaması ise üzdü.

Partililer, Hasan Doğan'ın Gaziantep il başkanlığı seçiminde yönetiminde yer alması gerektiğini  belirtiyor. Performansıyla dikkat çeken Hasan Doğan'ın partide önemli kademelere yükselmesi gerektiğini ve mutlaka il yönetiminde değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizen partililer, Doğan'ın il yönetimine girmesi için çalışacaklarını igade ettiler.

15 Ekim 2020 (Haber Merkezi) 1864

Yorumlar (0)

Yorum Yaz