Hasan Teke'den çarpıcı açıklama...

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, koalisyon tartışmaları ve 2023 seçimleri için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hasan Teke'den çarpıcı açıklama...

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, son dönemde gündem gelen koalisyon tartışmaları ve 2023 seçimleri için çarpıcı açıklamalarda bulunarak, ‘’Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’na karşı içeride ve dışarıda oluşturulan kirli senaryoların altında 2023 seçimleri var’’ dedi.

TÜRKİYE ÇOK GÜÇLÜ BİR ÜLKE

Gündemdeki gelişmeleri anlatan Başkan Teke, Türkiye’nin bulunduğu coğrafi konum nedeniyle güçlü bir ülke olduğuna dikkat çekerek, ‘’Güçlü ülkemizi güçlü bir liderin yönetmesinden rahatsız olanlar, geçmişte olduğu gibi gelecek içinde kirli hesaplar yapıyorlar. Milletimiz her seçimde bu oyunları bozdu. Koalisyonlar ve diğer tartışmaların farklı yönlere çekilerek, çarpıtılması yine aynı zihniyetlerin planlarıdır.’’ dedi

PANDEMİ SONRASI YENİ BİR DÜNYA KURULACAK

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD 19 sürecinin sonunda ülkelerin gerek ekonomik gerekse bilişim ve iletişim açısından yeniden şekilleneceğini belirten Başkan Teke, ‘’Türkiye artık yerli ve milli üretimleriyle dünya sahnesinde. Küçük resimlere bakmak yanıltır. Büyük resmi görerek yeni dünya düzenini değerlendirmeliyiz.’’ diye konuştu.

PROJEMİZ MODEL OLDU

Diğer yandan pandemi sürecinde esnafa destek amaçlı başlatılan ‘siftah bizden, bereket Allah’tan’’ projesine de değinen Başkan Teke, ‘’Halkımızın sevinciyle sevinmek, üzüntüsüyle üzülmek en önemli şiarımızdır. Haftalardır esnafımızı geziyoruz. Sabahın erken saatlerinde alış veriş yaparak destek oluyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak pandemiden güçlü bir şekilde çıkacağımızı düşünüyorum’’ dedi.

26 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 1111

Yorumlar (0)

Yorum Yaz