Hatem Hastanesi’nden Hemşireler Haftası mesajı

Özel Hatem Hastanesi Başhemşiresi Hacer Bilgin, özveri ile mesleğini icra eden tüm hemşirelerin 12-18 Mayıs hemşireler haftasını kutladı.

Hatem Hastanesi’nden Hemşireler Haftası mesajı

 

Özel Hatem Hastanesi Başhemşiresi Hacer Bilgin, pandemi döneminde tüm riskleri göze alarak, gece gündüz demeden, sonsuz sabır ve özveri ile mesleğini icra eden tüm hemşirelerin 12-18 Mayıs hemşireler haftasını kutladı.

Hemşirelerin Covid-19 süresince ön saflarda savaştığını ifade eden Özel Hatem Hastanesi Başhemşiresi Hacer Bilgin ‘Covid-19 ile birlikte gerek sağlığın korunmasında ,gerek hastalık sürecindeki tedavi ve bakımın sağlanmasında, sağlık ekibinin önemli bir üyesi olan hemşireler canla başla çalışıyorlar ‘dedi.

Hemşirelerin, sağlık ordusunun ön safhasında kuvvet çarpanı olarak aktif görev üstendiğinin altını çizen Başhemşire Hacer Bilgin ‘’ Salgınla mücadele döneminde hayatını kaybeden hekimve sağlık çalışanlarına minnet duyduğumuzu ve asla unutmayacağımızı belirtmek isterim.

Hemşireler, insan hayatına dokunmanın sorumluluğunu, hayatlarından fedakârlık yaparak, gayret göstererek ve bilgileriyle bakım vererek taşımaktadır. Bunların karşılığını da dokundukları hayatların sevinciyle alırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm sağlık camiasının Hemşirelik Haftasıkutlu olsun.” dedi.

11 Mayıs 2021 (Haber Merkezi) 1099

Yorumlar (0)

Yorum Yaz