İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayını tanıttı

İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’ı il binasında düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıttı.

İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayını tanıttı

 

İYİ Parti, Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’ı il binasında düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıttı. İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir, Şahinbey İlçe Başkanı Halil İbrahim Kaya, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Zeytinci, Nizip İlçe Başkanı Kenan Çakır’ın da katıldığı Aday tanıtım toplantısına partililer yoğun bir ilgi gösterdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mehmet Serkan Karakuş, 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir ile birlikte Nizip’te de Belediye Başkanlığını kazanacaklarını, halkın gösterdiği teveccühten ve akın akın partilerine katılımdan bunu gördüklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ejder Demir ise, İYİ Parti’nin Gaziantep’te çok iyi bir ivme yakaladığını ve 31 Mart akşamı Belediye Başkanlığı görevini devralarak şehri Gaziantep halkı ile birlikte yöneteceklerini ifade etti.

Nizip Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’da tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, vatandaşların partilerine çok büyük ilgi gösterdiğini ve gittikleri her yerde sevgi gösterileri ile karşılaştıklarını belirterek,” Nizip yıllardır kaliteli ve halk yararına yapılan hizmetlerden yoksun kaldı. Bu nedenle vatandaşlarımız İYİ Parti’ye umut gözüyle bakıyorlar ve gittiğimiz her yerde bizi bağırlarına basıyorlar. 31 Mart akşamı Belediye Başkanlığı mazbatasını halkımızın teveccühü ile alacağız ve Nizip yeniden halk için hizmete kavuşacak” diye konuştu.

Editör: Turgut Bozgeyik

12 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1586

Yorumlar (0)

Yorum Yaz