İzmir Gaziantepliler Derneği yönetimi güven tazeledi

İzmir’de 1990 yılında kurulan İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulunu yaptı.

İzmir Gaziantepliler Derneği yönetimi güven tazeledi

İzmir’de 1990 yılında kurulan İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulunu yaptı. Genel kurulda M. Sait As yeniden başkanlığa seçildi.

Güven tazeleyen İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı M. Sait As, yönetim kurulu adına yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

Derneğimizin Olağan Genel Kurulu’nu 16.01.2022 tarihinde yaptık. Olağan genel kurulumuz, İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yakışır bir olgunluk içinde birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının hakim olduğu bir ortamda gerçekleşti. Böyle bir genel kurulu gerçekleştirmede Onursal Başkanımız Turgut Nacaroğlu’na, geçmiş dönem Başkanlarımıza, geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyelerimize ve Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize, Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi sunarız. Derneğimizin Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve Yönetim Kurulumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bir ferdi olmaktan onur duyduğum İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne üyelerimizin teveccühü ile iki yıl daha hizmet edeceğim.

Önceki dönemde de olduğu gibi yine çoğulcu ve paylaşımcı bir anlayışla hemşerilerimizin tamamını kucaklayan bir davranış içinde olacağız. Tüm çalışmalarımız önümüzdeki iki yıl içinde İzmir Gaziantepliler Kültür ve Dayanışma Derneği bayrağını layık olduğu şekilde daha yukarılarda dalgalandırmak olacaktır. Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve ben, derneğimizin daha iyiye gitmesi ve örnek bir birliktelik sergilemek için çabalayacağız. Seçimimizin tüm GAZİANTEP’li hemşerilerimize hayırlı olmasını diler, Yönetim Kurulumuz adına bizleri bu göreve layık gören genel kurulumuza teşekkür ederiz.

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı nedeniyle düzenlemiş olduğumuz kahvaltıda bizleri yalnız bırakmayan; CHP İl Başkanı Sn. Deniz YÜCEL Bey’e CHP İzmir Milletvekili, hemşerimiz Sn. Mahir POLAT Bey’e Gaziemir Belediye Başkanı Sn. Halil ARDA Bey’e Foça Belediye Başkanı Sn. Fatih GÜRBÜZ Bey’e Narlıdere Belediye Başkanı Sn. Ali ENGİN Bey’e Güzelbahçe Belediye Başkanı Sn. Mustafa İNCE Bey’e Bayraklı Belediye Başkanı Sn. Serdar SANDAL Bey’e Karşıyaka Belediye Başkanı Sn. Cemil TUGAY Bey’e Çiğli Belediye Başkanı Sn. Utku GÜMRÜKÇÜ Bey’e Kemalpaşa Belediye Başkanı Sn. Rıdvan KARAKAYALI Bey’e Demokrasi Üniversitesi Rektörü Hemşerimiz Sn. Bedriye TUNÇSİPER Hanım’a İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hemşerimiz Yüksel DEMİRAL Bey ve Eşi’ne Gazeteci, Yazar, Şair H. Okan YÜKSEL Bey’e Derneğimizi büyük bir özveri ile bu günlere getiren, daha önce görev almış Yönetim Kurulu Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize, Onursal Başkanımız Turgut NACAROĞLU’na, tüm hemşerilerimize, gönül dostları misafirlerimize, yöresel ürünlerle ağzımızı tatlandıran BOZ FISTIK BAKLAVALARI sahibi hemşerimiz Sn. HAKAN KİLİMCİ’ye, CINCIK LOKANTASI sahibi hemşerimiz Sn. MECİT BOZGEYİK’e, bizleri en iyi şekilde ağırlayan başta Şefimiz YILDIRIM YALÇIN Bey olmak üzere tüm İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’ne bağlı NEFES RESTORAN çalışanlarına gönülden teşekkürler ederiz.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

1- TURGUT NACAROĞLU ONURSAL BAŞKAN

2- MUHAMMET SAİT AS YÖNETİM KURULU BAŞKANI

3- MEHMET DOĞAN YÖN. KUR. BŞK. YARDIMCISI

4- DENİZ POLAT YÖN. KUR. BŞK. YARDIMCISI

5- HALİL ABACI YÖN. KUR. BŞK. YARDIMCISI

6- YÜKSEL KAYA SEKRETER

7- SERCAN KARACALAR SAYMAN

8- EROL ÇIBIK YÖN. KUR. ÜYESİ

9- BİLGE BOZGEYİK YÖN. KUR. ÜYESİ

10- ADNAN BAYRAM YÖN. KUR. ÜYESİ

11- REŞİT KOCAASLAN YÖN. KUR. ÜYESİ

12- ABDURRAHMAN KAHRAMAN

YÖN. KUR. ÜYESİ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1- MEHMET KANNECİ YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

2- ÖKKEŞ ÖZCAN YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

3- MUSTAFA SİNER YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

4- MEHMET ÇEVİKBAŞ YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

5- NALAN CANTÜRK YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

6- FETULLAH ÖZKORKMAZ YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

7- ALİ ORCAN DÖNMEZ YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

8- MUSTAFA YILDIRIM YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

9- BURHAN CEYRAN YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

10- BAHAR TURGAY YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

11- LÜTFİYE NURAL YANARDAĞ YÖN. KUR. YEDEK ÜYESİ

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER

1 ENVER GÜLER DENETİM KUR. BŞK

2 İBRAHİM AHMET ATAY DEN.KUR. BŞK YRD.

3 ZEKİ KARAKUZULU DEN.KUR.ASİL ÜYE

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1- SELİM ATAY DEN.KUR. YED.ÜYE

2- AYŞE NİMET AS DEN.KUR. YED.ÜYE

3- MAHMUT KARAKAŞ DEN.KUR. YED.ÜYE 

20 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 1967

Yorumlar (0)

Yorum Yaz