Kabine değişikliği iddiası...

Sevilay Yılman, bu akşam kabinenin değişeceğini açıkladı. Yılman, ayrıca hangi isimlerin gideceğini de aktardı.

Kabine değişikliği iddiası...

 

Habertürk'te yayınlanan Enine Boyuna programına konuk olan Sevilay Yılman, bu akşam kabinenin değişeceğini açıkladı. Yılman, ayrıca hangi isimlerin gideceğini de aktardı.

HaberTürk'te yayınlanan Enine Boyuna'ya konuk olarak katılan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, bu akşam kabinenin değişeceğini açıkladı. Yılman, hangi isimlerin gideceğini de canlı yayında aktardı.

Yazar Sevilay Yılman'ın açıklamasına göre değişecek bakanlar şöyle:

  • Tarım ve Orman Bakanı
  • Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı
  • Milli Eğitim Bakanı
  • Ticaret Bakanı

Aile Bakanlığı'na dışarıdan bir ismin geleceğini öne süren Yılman, Ticaret Bakanlığı'na ise Mehmet Muş'un atanacağını söyledi.

Deniz Zeyrek kabinede değişecek 3 bakanlığı açıkladı

Halk TV'de yayınlanan 'Perdenin Önü Arkası' programında gazeteci Deniz Zeyrek çarpıcı bir iddiada bulundu. Zeyrek, "Ticaret Bakanı, Tarım ve Orman Bakanı ve Milli Eğitim Bakanı'nın değişmesini bekliyorum" dedi.

"Resmi Gazete'ye kadar bekleyecek olan bakanlar olacak"

Zeyrek bu gece Resmi Gazete'de değişmesi muhtemel bakanlıkları açıkladı: 

"Zamanlaması konusunda bir şey diyemem ama kabinede küçük bir değişiklik bekleniyor. Bugün yarın olabilir. Bu liste içinde 3 bakan diye biliyorum ben. Ben küçük çaplı bir değişiklik bekliyorum. Ticaret Bakanı, Tarım ve Orman Bakanı ve Milli Eğitim Bakanı'nın değişmesini bekliyorum. Biz bitirene kadar Resmi Gazete çıkar belki. Benim bildiğim bu gece Resmi Gazete'ye kadar bekleyecek olan bakanlar olacak ve bakanlık bekleyenler olacak. Çünkü ben gelmeden önce Ankara'da bu konu bir dalga halinde konuşuldu" dedi. 

16 Nisan 2021 (Haber Merkezi) 1083

Yorumlar (0)

Yorum Yaz