Kadın taraftarlardan emniyete teşekkür

Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği Başkanı Mezine Sırakaya ve yönetimi, Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kadın taraftarlardan emniyete teşekkür

Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği Başkanı Mezine Sırakaya ve yönetimi, Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gazişehir Kadın Taraftarlar Dernek Başkanı Mezine Sırakaya, ziyarette yaptığı konuşmada, sporda güvenliği ve huzuru sağlayan emniyet personelinin çok önemli bir görev üstlendiğine dikkat çekerek, "Mesai mefhumu gözetmeksizin tüm spor alanlarında huzuru ve güvenliği sağlayan Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürlüğünde görev yapan personele ve maçlarda görev yapan tüm görevlilere, Gazişehir Kadın Taraftar Derneği olarak çok teşekkür ederiz. Tribünlerde şiddet değil çiçek atmak için yola çıktık. Sporun bir centilmenlik olduğunu, her alanda ruh ve beden sağlığı için sporun ne kadar gerekli olduğu konusunda kadınlarımızı bilinçlendirmenin öncelikleri olduğunu, görevli polislerimiz sayesinde Gaziantep'imizin birbirinden değerli takımlarını tribünde gönül rahatlığı ve güvenli bir şekilde izleyerek destekledik" dedi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürü Mehmet Nacar ise, Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği'ne ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bayan taraftarları tribünde gördüklerinde çok sevindik. Tribünlerde bayan taraftarların artmasının işleri daha kolaylaştırdı ve kaliteyi artırdı. Bu yıl 1. Ligde mücadele eden Gazişehir Futbol Kulübüne başarılar dileriz" diye konuştu.

Gazişehir Kadın Taraftarlar Derneği ziyaretin sonunda Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürü ve personellerine plaket takdim etti.

Editör: Turgut Bozgeyik

8 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1094

Yorumlar (0)

Yorum Yaz