Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisini ‘DHKP C militanı’ olmakla suçlayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yanıt verdi.

Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt

 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisini ‘DHKP C militanı’ olmakla suçlayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yanıt verdi. Kaftancıoğlu, “Bu saçma suçlamasına ilişkin elinde hangi delili varse derhal kamuoyuna açıklamak zorundadır. Suç duyurusunda bulunacağımı ve ayrıca tazminat davası açacağımı kamuoyuna duyururum” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisini ‘DHKP-C militanı’ olmakla suçlayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla yanıt verdi. 

Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı: 

“Bu saçma suçlamasına ilişkin elinde hangi delili verse derhal kamuoyuna açıklamak zorundadır. 

Canan Kaftancıoğlu olarak CHP İl Başkanı seçilene kadar tek bir aleyhe suçlama, iddia ve dava ile karşılaşmadığımı, bütün bunları sadece ve sadece siyasi nedenlerle yaşadığımı biliyorum. Demokrasi mücadelesine, çok daha güzel bir Türkiye için çalışmaya korkmadan ve yılmadan mücadeleye etmeye devam edeceğim. Suç duyurusunda bulunacağımı ve ayrıca tazminat davası açacağımı kamuoyuna duyururum”

 

 

8 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 2307

Yorumlar (0)

Yorum Yaz