Karaduman: Türkiye’nin gurur kaynağısınız

Gaziantep Emniyet Müdürü ve Polisgücü Spor Onursal Başkanı Faruk Karaduman’ı makamında ziyaret eden Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, 2019 hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Karaduman: Türkiye’nin gurur kaynağısınız

Gaziantep Emniyet Müdürü ve Polisgücü Spor Onursal Başkanı Faruk Karaduman’ı makamında ziyaret eden Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan, yönetim kurulu üyeleri ve kadın erkek şampiyon takımları sporcuları 2019 hedefleri hakkında bilgiler verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Karaduman Gaziantep PolisgücüSpor ’un zoru başardığını ve şampiyonlukları seriye bağladığına dikkat çekerek “Sizlerle gurur duyuyoruz. Sadece bizleri değil Gaziantep’i ve Türkiye’yi Avrupa’da başarıyla temsil ediyorsunuz. Katıldığınız bütün şampiyonalarda şampiyonluk kupasının abonesi oldunuz ve şampiyonluğu seriye bağladınız. Bu büyük bir başarıdır. 2019 yılında da katılacağınız şampiyonalarda da başarılı olacağınıza inanıyorum. Her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Sizlerin başarısı bu kentin, bu ülkenin tanıtımında önemli rol oynuyor. Başkanınız Mehmet Kaplan’ın şansında hepinizi kutluyorum” dedi.

Trophy için eksikleri tamamladık, kazanmak için Hırvatistan’a gideceğiz

Gaziantep Polisgücü Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’da 2019 yılı çalışmaları hakkında bilgiler vererek her başarının kulübe yeni bir yük getirdiğini, bütün çalışmaları Şubat 2019’da Hırvatistan’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyon Kulüpler Trophy Şampiyonasına göre yürüttüklerini, gerekli transferlerin de yapılarak takımın eksiklerinin tamamlandığını ifade etti. Hokey gündemiyle ilgili konularında görüşüldüğü ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğraf çektirildi.

Editör: Turgut Bozgeyik

9 Ocak 2019 (Haber Merkezi) 1008

Yorumlar (0)

Yorum Yaz