Kaymakam'dan eczaneye baskın...

Zonguldak’ta bir eczaneye kaymakam tarafından baskın yapıldı. Baskında eczane çalışanlarına sırada maske takmadıkları gerekçesiyle ceza kesildi.

Kaymakam'dan eczaneye baskın...

Zonguldak’ta bir eczaneye kaymakam tarafından baskın yapıldı. Baskında eczane çalışanlarına sırada maske takmadıkları gerekçesiyle ceza kesildi. Vali videoda maskeli oldukları görülen çalışanların itirazlarını dinlemeden eczaneden ayrıldı.

 

 

Eczane çalışanlarının yan yana ve maskesiz oldukları için tutanak tutulmasını isteyen Zonguldak Ereğli Kaymakam’ı koronavirüs aşısı olan çalışanların itirazlarını dinlemedi bile. Sadece çay içtiklerini ve eczanede çalıştıklarını belirten çalışanlar videoda da maskeli bir biçimde otururken görüntüleniyor.

Kaymakam ise bu itirazları dinlemeyip, “tutanağı tutun bana getirin” dedi. Çalışanların itirazının sürmesine aldırış etmeyen Ereğli Kaymakam’ı eczaneden ayrılırken de “siz itirazınızı yaparsınız” ifadelerini kullanıyor. Boş vakitte çay içip sohbet ettiklerini söyleyen eczane çalışanları kendilerine yapılan muamele karşısında tepki gösterdi.

Zonguldak’ta 8 Şubat 2021 tarihinde yapılan AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın deyimiyle ‘lebaleb’ doluydu.

 

 

 

 

 

 

4 Mart 2021 (Haber Merkezi) 1587

Yorumlar (0)

Yorum Yaz