Kızılay Başkanı oğlunu hangi göreve getirmiş?

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, yine gündeme geldi.

Kızılay Başkanı oğlunu hangi göreve getirmiş?

Elazığ depremi sonrası vatandaştan para talep etmesi ve Ensar Vakfı'na aktarılan yüklü bağış sonrası tartışma konusu olan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, yine gündeme geldi.

Elazığ depremi sonrası vatandaştan para talep etmesi ve Ensar Vakfı'na aktarılan yüklü bağış sonrası tartışma konusu olan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, yine skandal bir olayla gündem geldi.

soL Haber Portalı'nın haberine göre, Kerem Kınık'ın, oğlu Muhammed Furkan'ı Genç Kızılay'ın başkan yardımcısı yaptığı ortaya çıktı. Muhammed Furkan'ın aynı zamanda Trt World kanalında görev yaptığı öğrenildi.

BİYOGRAFİSİNDE NE VAR

Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın oğlu Muhammed Furkan'ın Genç Kızılay'ın başkan yardımcısı olduğu ortaya çıkarken, sitede yer alan "biyografisi" ise şöyle:

"1993 yılında İstanbul'da doğdu.İstanbul Şehir Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okudu.

Sağlık sektöründe kariyerine başlayan Kınık, Trt World kanalının World Citizen Sosyal Sorumluluk İnsiyatifi'nde görev almaktadır.

2016 yılında Genç Kızılay Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olan Kınık, Genç Kızılay Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir."

ÖVÜNÇ MADALYASI VERİLMİŞ

Kınık'a ilişkin sosyal medyada yer alan bir paylaşımda ise, devlet övünç madalyası aldığı bilgisi yer alıyor.

Söz konusu madalyanın 15 Temmuz için verildiği belirtiliyor.

DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAF

Öte yandan, Kınık'ın düğünü sırasında çekilen "şahit" fotoğrafı da dikkat çekti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Selim Temurci'nin yanı sıra Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, TBMM Başkanı Mustafa Şentop gibi isimlerin de nikah şahitleri arasında yer aldığı görülüyor.

İFTARDA AĞIRLADI

Öte yandan, Furkan Kınık'ın da aralarında olduğu "Genç Kızılay" yöneticilerinin 2017 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ı Dolmabahçe'de iftarda ağırladığı da öğrenildi.

(Kaynak:Odatv.com)

 

 

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

 
30 Ocak 2020 (Haber Merkezi) 3489

Yorumlar (0)

Yorum Yaz