Kolejli minikler büyüklere saygı etkinliği düzenledi

Özel Seçkin Koleji Anasınıfı öğrencileri, bizler için büyük önem taşıyan değerlerimizden büyüklerimize sevgi ve saygı göstermek konusunu pekiştirmek amacıyla büyükanne ve büyükbabalarını ağırladılar.

Kolejli minikler büyüklere saygı etkinliği düzenledi

 

Özel Seçkin Koleji Anasınıfı öğrencileri, bizler için büyük önem taşıyan değerlerimizden büyüklerimize sevgi ve saygı göstermek konusunu pekiştirmek amacıyla “Türkülerden Bır Demet” sunumu ile büyükanne ve büyükbabalarını ağırladılar.

Büyüklerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, yaptıkları sunum ile onları çok eğlendiren Seçkinli minikler büyüklerinden tam not aldılar. Öğrencilerin ve misafirlerin doyasıya eğlendiği program, miniklerin misafirler için hazırladığı hediyelerin takdimi ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Etkinlik ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Seçkin Okulları İlköğretim Müdürü Seydi Geçimli “ Yaşlılar milletimizin onurudur. Onlara sahip çıkmak, onlarla ilgilenmek toplum bireylerinin vatandaşlık görevidir. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar medeniyeti yakalamış toplumlardır. Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok güzel bir dönemidir. Yaşlılarımız dünle bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en önemli değerdir.” dedi.

9 Nisan 2018 (Haber Merkezi) 1382

Yorumlar (0)

Yorum Yaz