Komünist Başkan taburcu oldu!

Korona virüsü tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu kaldığı Tunceli Devlet Hastanesi’nden bugün taburcu edildi.

Komünist Başkan taburcu oldu!

Korona virüsü tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu kaldığı Tunceli Devlet Hastanesi’nden bugün taburcu edildi.

Maçoğlu, 22 Haziran’da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, korona virüsü testinin pozitif çıktığını ve tedavisinin başladığını duyurmuştu.

Maçoğlu, sosyal medya hesabı Twitter’dan sağlık durumu hakkında bilgi vermiş;  “Şu an kendimi ilk güne oranla daha iyi hissediyorum. Doktorlar ve sağlık emekçisi arkadaşlarımız çok iyi bir tedavi süreci uyguladı. Bütün doktorlara, sağlık emekçilerine burada tedavi gören hastalara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte yüreği bizimle, ailemle olan herkese sonsuz teşekkür…” ifadelerini kullanmıştı.

Tunceli İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Çağdaş Özdemir, Maçoğlu'nun tedavisine evde devam edileceğini bildirdi.

Dr. Özdemir, şunları söyledi:

22 Haziran 2020 tarihinde hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu'nun tedavisi hastanemizde Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir.

Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir.

Pandemi süresince vatandaşlarımızın maskesiz sokağa çıkmamasını ve sosyal mesafe kurallarına tam olarak uyum göstermelerinin önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

EŞİ VE KIZINDA DA CORONA TESPİT EDİLDİ

Öte yandan Maçoğlu'nun eşi Gülistan ile kızı Ezgi İmran'ın da yapılan testlerinin pozitif çıktığı ancak genel durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

 

27 Haziran 2020 (Haber Merkezi) 1829

Yorumlar (0)

Yorum Yaz