‘Kötü kayarım bak’ dedi Hande Fırat şok geçirdi

Gazeteci Necdet Saraç ve bir dönem Bahçeli’nin danışmalığını yapan Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı.

‘Kötü kayarım bak’ dedi Hande Fırat şok geçirdi

CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında Gazeteci Necdet Saraç ve bir dönem Bahçeli’nin danışmalığını yapan Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı.

 

 

Özkan’ın ‘Kötü kayarım bak’ sözleri sonrası şoke olan Hande Fırat dakilar sonra “Bağırmayın Allah aşkına ya! Sağlıklı insanı buradan deli çıkarırsınız. İlk kez hani konuklar terk ediyorlar ya bir bakacaksınız moderatör kalkıp çıkmış.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Eski MHP’li yeni dönem AKP’li Metin Özkan’ın deprem vergilerinin nerelere harcandığı konusundaki açıklaması sırasında Ekrem İmamoğlu hakkında ” Necdet Bey sen o konuyu oraya getirirsen ben kayağa getiririm. Kötü kayarım bak. O kayak işlerini en iyi bilen benim. ” sözleri sonrasında Gazeteci Necdet Saraç ile gergin anlar yaşadı.

Moderatör Hande Fırat’ın şoke olduğu anlarda Necdet Saraç Metin Özkan’ı sert şekilde uyararak canlı yayında olduğunu hatırlattı ardından da Özkan’a “Saygısızın önde gidenisin bak. Biz meydan okuyana meydan okumasını biliriz.” şeklinde yanıt verdi.

Yaşanan tartışmanın ardından sosyal medyanın gündeminde de yer buldu.

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

1 Şubat 2020 (Haber Merkezi) 1095

Yorumlar (0)

Yorum Yaz