Milli kaleci Şahinbey'de

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı yeni sezon için transfer çalışmalarını hızla sürdürürken milli kaleci Mert Yıldız’ı renklerine bağladı.

Milli kaleci Şahinbey'de

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı yeni sezon için transfer çalışmalarını hızla sürdürürken milli kaleci Mert Yıldız’ı renklerine bağladı.

Önümüzdeki sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan ve bu doğrultuda transferler yapan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz günler içerisinde iç transferde atağa kalkmış ve birçok oyuncusu ile sözleşme yenilemişti. Mavi Beyazlı ekip dış transferde de atağa kalkarak, İstanbul Özürlüler Spor Kulübünden milli kaleci Mert Yıldız’ı renklerine bağladı

TARAFTARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü olarak Ampute Futboluna önemli yatırımlarda bulunduk ve bir ilki gerçekleştirerek, Ampute Futbol Sahası yaptık. Yeni sezonda maçlarımızı bu sahamızda yapacağız. Takımımızla ilgili transfer çalışmalarımız devam ediyor. Hocamızla istişare ederek kadromuzu güçlendiriyoruz. Bundan sonrada transferlerimiz devam edecek. Yeni sezonda bizimle beraber yürüyecek tüm arkadaşlara başarılar dileyerek taraftarlarımızı da tribünlere davet ediyorum” dedi.

ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Mavi beyazlı ekibin yeni transferi Mert Yıldız, transferden duyduğu mutluluğu dile getirerek “Öncelikle bu transferde emeği geçen çok teşekkür ederim. Yılların emeğini almış Fatih abiden bu kaleyi almak benim için çok gurur verici. Bundan sonra Şahinbey Ampute Futbol Takımı için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bu sezon yönetimin beklediği bir şampiyonluk var. İnşallah o sene bu sene olur diyorum” dedi.

HEDEFİMİZ  ŞAMPİYONLUK

Yıldız, Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nün Ampute futboluna önemli yatırımlar yaptığını belirterek, “Şahinbey’i dışarıdan da takip ediyordum. Kulüp Ampute Futboluna önemli yatırımlar yaptı. Bu yatırımların karşılığını da şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Editör: Turgut Bozgeyik

5 Eylül 2018 (Haber Merkezi) 1095

Yorumlar (0)

Yorum Yaz