MMO’dan ‘Onur Yılı’ plaketleri...

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 67. yıldönümü nedeni ile MMO Gaziantep Şube Binasında Onur Yılı Plaket Töreni düzenledi.

MMO’dan ‘Onur Yılı’ plaketleri...

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 67. yıldönümü nedeni ile MMO Gaziantep Şube Binasında Onur Yılı Plaket Töreni düzenledi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Şube Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Kocalar, şube çalışmaları hakkında üyelere bilgiler aktardı.

Plaket töreninde, Makina Mühendisleri Odası'nın, kuruluşundan bugüne, tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak Oda’yı, mesleğini bu günlere taşıyan, özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan ve bir ömrü mesleğine adayan, meslekte 25, 40, 45 ve 50 yılını dolduran, Oda Üyelerine Onur Plaketleri takdim edildi.

Onur Yılı Plaket Törenine katılan,

Meslekte 50. yılını dolduran Oda Üyeleri, Mehmet Erdal Duyar ve Ahmet Yağcı,

Meslekte 45. yılını dolduran Oda Üyeleri, Mehmet Şükrü Karuserci ve Akif Bayrak,

Meslekte 40. yılını dolduran Oda Üyeleri, Hüseyin Emre KARKINER, Ümmügülsüm AVCI, İlhan BOZDANA, Cahit Sağlam, Bayram Güler ve Mehmet Sait Ercan,

Meslekte 25. yılın dolduran Oda Üyeleri, Fahri Şengül, Murat Yıldırım, Mehmet Hanifi Akgöz, Yılmaz Karaçurun, Ahmet Erkliğ, Kerem Yelekçi, Murat Gülbay, Serkan Talu, Ertan Kuday, Sinan Sığındı ve Mehmet Veysel Çakır’a Onur Plaketleri takdim edildi.

Plaket Töreni sonrasında müzik eşliğinde kokteyl düzenlendi, kokteylde üyelere eğlenme fırsatı ve sohbet etme imkânı sunuldu. Başkan Aykut Kocalar, törenin kapanışında Şube Yönetim Kurulu adına, plaket alan tüm üyeleri kutlayarak, meslekte nice yıllar dileklerini iletti ve plaket törenine katılan tüm Oda Üyelerine ve ailelerine teşekkür etti.

9 Ekim 2021 (Haber Merkezi) 875

Yorumlar (0)

Yorum Yaz