MMT Amerikan Hastanesi 1’inci yılını kutladı

140 yıllık tarihi ile Türkiye’deki sağlık kuruluşlarının öncülüğünü yapan Özel MMT Amerikan Hastanesi, yeni yönetimi ve güçlü kadrosuyla 1. yıldönümünü kutladı.

MMT Amerikan Hastanesi 1’inci yılını kutladı

 

140 yıllık tarihi ile Türkiye’deki sağlık kuruluşlarının öncülüğünü yapan Özel MMT Amerikan Hastanesi, yeni yönetimi ve güçlü kadrosuyla 1. yıldönümünü kutladı. Hastanenin Yönetim Kurulu Üyesi olan Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan her geçen yıl çıtalarını yükselteceklerini belirtti.

Türkiye’nin ilk özel hastanesi olan Özel MMT Amerikan Hastanesi yeni yönetimiyle 1. yılını kutladı. Kutlamaya hastane yöneticileri ve çok sayıda personel katıldı. Kutlama programında konuşan MHP Gaziantep Milletvekili ve hastanenin Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Taşdoğan, yeni yönetimleriyle başarılı 1 yılı geride bıraktıklarını, her geçen gün üstüne koyarak ilerleyeceklerini ve amaçlarının Gaziantep halkına kaliteli sağlık hizmet vermek olduğunu dile getirdi.

Burç Park restoranda gerçekleştirilen geceye Gaziantep MHP Milletvekili ve aynı zamanda hastane yönetim Kurulu Üyesi olan Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ali Taşdelen, Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Taşdelen, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Cihat Ahmet Oral, Hastane Genel Müdürü Süleyman Çakır, idareciler, hekimler ve hastane personeli katıldı. İlk olarak konuşan Milletvekili Taşdoğan yeni yönetimleriyle 1 yılı geride bıraktıklarını belirterek, "Özel MMT Amerikan Hastanesi yeni yönetim ve yeni anlayışla devam eden süreçte 1. yılımızı geride bıraktık. İşimiz zordu ama biz işimizi seviyorduk bir ve beraber olduk. Şimdi hastanemizi yaşatmaya devam ediyoruz. Sağlık hizmeti kutsal bir iştir. İnsanı yaşatmak,  devleti ve milleti yaşatmaktır. Hastanemizin tüm personelleri bu anlayışa hizmet ediyor. Şiddet eylemleri birçok yerde yaşandığı gibi bizim hastanemizde de bazen yaşanmaktadır. En kısa sürede inşallah bu çirkin eylemler tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alır. Yaptığımız işin mesai kavramı yok. Bu özverili çalışmadan dolayı tüm personel ve ailelerine teşekkür ederim. Hastanemizde 1 yıl içerisinde çok başarılı işlere imza attık. Bugünden sonra da  daha iyiye gitmek için hizmet kalitemizi arttırmamız gerekiyor. Bunun için yeni bir şevk ve yeni bir heyecanla önümüzdeki yıl da verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağız" dedi.

MMT Amerikan Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Cihat Ahmet Oral ise, MMT ailesi olarak önceliklerinin Gaziantep halkına iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu, amaçlarının sağlıklı yaşam standardını yükseltmek ve ekip ruhuyla hareket ederek kaliteli bir hizmet anlayışı sergilemek olduğunun altını çizdi.

Konuşmaların ardından başarılı personellere plaket verildi. Gece geç saatlere kadar devam eden gecede personeller gönüllerince eğlendi.

Editör: Turgut Bozgeyik

4 Şubat 2019 (Haber Merkezi) 1352

Yorumlar (0)

Yorum Yaz