Nurdağı'nda caddelere iyileştirme çalışması...

Nurdağı Belediyesi cadde ve sokaklardan sonra ilçe sınırları içerisinde bulunan bulvarlarda da iyileştirme çalışmasına başladı.

Nurdağı'nda caddelere iyileştirme çalışması...

Nurdağı Belediyesi cadde ve sokaklardan sonra ilçe sınırları içerisinde bulunan bulvarlarda da iyileştirme çalışmasına başladı. Cadde ve sokaklarımız günden güne güzelleşen Nurdağı'nda, bu dokunuşlar büyük takdir topluyor.

YERİNDE İNCELEDİLER

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Gazi Kördeve ve Şube Müdürü Bülent Haksal ile birlikte Adana ve Kahramanmaraş Bulvarı’nda estetik ve güzel bir görünüm kazandırmak için başlatılan cephe kaplama ve zemin iyileştirme çalışmalarını yerinde incelediler.

BÖLGE ESNAFININ ÖNERİLERİ DE SORULDU

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler, yerinde yapılan inceleme sırasında bölge esnafının da düşüncelerini aldılar. Tamamlandığında modern bir görünüme kavuşacak olan bulvarın önümüzdeki haftalarda tamamlanması bekleniyor.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Çalışmaların yapıldığı bölgede bulunan esnaf ise, cadde, sokak ve bulvarlarda yapılan iyileştirme çalışmaları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak'a teşekkür ettiler.

24 Kasım 2021 (Haber Merkezi) 862

Yorumlar (0)

Yorum Yaz