Nurdağı'nda 'İyilik Harekatı'

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak sokak canlıları için başlattığı ‘’iyilik harekatı’’hayvansever dernekler tarafından takdirle karşılandı.

Nurdağı'nda 'İyilik Harekatı'

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak sokak canlıları için başlattığı ‘’iyilik harekatı’’ sosyal sorumluluk projesi, ülkenin çeşitli illerindeki hayvansever dernekler tarafından takdirle karşılandı. 

DESTEKLER DUYARLILIĞI ARTTIRDI

Pandemi sürecinde sokak canlılarının ihtiyaçlarının karşılanması ve ilçede duyarlılığın artması için ülke genelinde takdir toplayan bir projeye imza atan Başkan Kavak, ‘Nurdağı Kaymakamlığı, Nurdağı Belediyesi ve Eğitim camiasının destek verdiği proje sayesinde ilçede ciddi bir duyarlılık oluşturdu.

HAYVAN SAHİPLENME DUYGUSU ARTTI

Periyodik olarak ilçenin çeşitli bölgelerini ziyaret eden Başkan Kavak, ‘’Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Ekiplerimizle birlikte sokak hayvanlarımızın mama ve su ihtiyaçlarını gidermek için ilçemizin çeşitli yerlerinde mama kapları yerleştiriyor, genel sağlık kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Projeye destek veren ve gönüllü olarak çalışan herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Başkan Kavak, proje sayesinde ilçedeki özellikle genç kuşaklarda ciddi bir hayvan sahiplenme duygusunun oluştuğunu ifade etti.

13 Ocak 2021 (Haber Merkezi) 1264

Yorumlar (0)

Yorum Yaz