Oğuzeli Hem Spor hazırlıklarını sürdürüyor...

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü ligin 2.yarısına güzel başlangıçlar yapmak için hazırlıklarına devam ediyorlar.

Oğuzeli Hem Spor hazırlıklarını sürdürüyor...

Türkiye Hentbol Federasyonu 2021-2022 Sezonunda Kadınlar 1. Lig A Grubunda mücadele eden Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü Antrenörü Mikail Şahin ve Özkan Özer yönetiminde hazırlanan ve eksilen oyuncular yerine transferler yaparak ve ligin 2.yarısına güzel başlangıçlar yapmak için hazırlıklarına devam ediyorlar.

Ligin 2. yarısında da hem evinde, hem deplasmanda mücadele edecek olup, maçlardan 3 maç evinde 6 maç deplasmanda olmak üzere hafta sonları pazar günleri maçlarını yapacaklar.

İLK MAÇ OĞUZELİ'NDE

10. Hafta maçı olarak 30 Ocak 2022 Pazar günü Saat:13.30'da Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü İlk maçını Mardin temsilcisi Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü ile kendi evi olan Oğuzeli Kapalı Spor Salonunda yapacaktır.
Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübünün Başantrenörü Mikail Şahin " Oğuzeli Halk Eğitim Spor Kulübü olarak, bölgede ve ilçemizde kalıcı bir hentbol kültürü oluşturup, Oğuzeli halkına spor odaklı takım olarak katkı vermek istiyoruz." Takım kaptanı Seray Erbil yaptığı açıklamada " Ligin ilk yarısında mütevazi bir kadroyla yaptığımız başarılı maçlar ile 10 takımlı ligde 6. Sırada bitirerek ligde kalıcı olduğumuzu ispatladık. Aramızdan ayrılan oldu. Yerlerine de takviye edilmiştir.Bundan sonra ki maçlarda daha dikkatli oynayarak kazanmaya çalışacağız." dedi.

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü yöneticilerinden Şefik AKKÖZ ise " Şu anda çok kısıtlı bütçe ile oynuyoruz. Kulübümüzün bütçe ve sponsor destekleri ile bu zorlu maratondan başarılı şekilde ayrılacağımıza inanıyorum, çalışmalarımız devam edecek. " dedi.

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü yöneticilerinden Ahmet Göçmen ise " Hentbol takımımızın ilçemizde bir sinerji oluşturduğunu, Oğuzeli ilçesinin yöneticileri ve halkının destekleri, iş insanları, firmaların katkıları ile hentbol branşını en üst seviyesinde sürdürmeye devam edeceğimize inanıyorum. Ligin 2.yarısında da puan kaybetmemek için mücadele edeceğiz. Bu konuda takımımız oyuncu ve teknik ekibe sonsuz güveniyor ve inanıyorum. Takımımızın modern hentbolu sahaya yansıtacağını inanıyorum" dedi.

25 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 1324

Yorumlar (0)

Yorum Yaz