Oğuzeli Hem Spor yeni sezona hazır...

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübünün rakipleri belli oldu.

Oğuzeli Hem Spor yeni sezona hazır...

Türkiye Hentbol Federasyonu 2021-2022 Sezonunda Kadınlar 1. Lig A Grubunda mücadele edecek olan Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübünün rakipleri belli oldu.

Gaziantep'in ilk ve tek hentbol temsilcisinin rakipleri;

1-Adana-Beta Transformatör Adasokağı S.K.
2-Aksaray Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
3-Artvin 7 Mart Spor Kulübü
4-Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü
5-Mardin Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü
6-Mersin Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
7-Rize Olimpik Pazar Spor Kulübü
8-Sivas Belediye Spor Kulübü
9-Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü
Deplasmanlı ve çift devreli lig şeklinde hem evinde, hem deplasmanda mücadele edecektir.

İLK MAÇ MARDİN'de,

9 Ekim Cumartesi başlayacak maçlarda  Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü İlk maçını Mardin temsilcisi Kızıltepe Spor Lisesi Spor ile deplasmanda yapacaktır.

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü Antrenörü Mikail Şahin yönetiminde hazırlanan ve eksilen oyuncular yerine transferler yaparak ve yeni sezona güzel başlangıçlar yapmak için hazırlıklarına devam ediyorlar.
Türkiye Hentbol Federasyonu Deplasmanlı Kadınlar 1. Lig A grubunda mücadele eden Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü ligin güçlü ekipleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca yeni yapılan Oğuzeli Kapalı Spor Salonunda ilk defa maçlar için parkeye çıkacak.

Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü Antrenörü Mikail Şahin yaptığı açıklamada "Geçen sezon mütevazi bir kadroyla yaptığımız başarılı maçlar ile 14 takımlı ligde 7. Sırada bitirerek ligde kalıcı olduğumuzu ispatladık. Bu tamamen ekibimizin, yönetimimizin başarısıdır. Ancak yeni sezonda yeni çıkan ve Süper Ligden gelen iddialı ekipler ile ligin kalitesi geçen sezona göre daha fazla olacaktır. Kulübümüzün bütçe ve sponsor destekleri ile bu zorlu maratondan başarılı şekilde ayrılacağımıza inanıyorum, çalışmalarımız devam edecek" dedi.
Oğuzeli Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Göçmen ise " Hentbol takımımızın kurumumuzda ve ilçemizde bir sinerji oluşturduğunu, Oğuzeli ilçesinin yöneticileri ve halkının destekleri, iş insanları, firmaların katkıları ile hentbol branşını en üst seviyesinde sürdürmeye devam edeceğimize inanıyorum." dedi.

8 Ekim 2021 (Haber Merkezi) 891

Yorumlar (0)

Yorum Yaz